Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

09
Lis

Dárek pro ženy může být vůně

Potřebujete nápad, inspiraci, radu, čím potěšit svojí milovanou nebo kamarádku, maminku, či sestru? Pro skvělý dárek není potřeba chodit daleko.

Vymyslet zajímavý dárek a potěšit ženu nebývá jednoduché.

Chce to něco originálního, moderního a zajímavého. Než kupovat něco do kuchyně, či knížku, kterou nikdy nepřečte nebo oblečení, které jí nesedí, je lepší pozorovat, co má dotyčná ráda, co jí sluší, zajímá.

Najednou se vám rozsvítí, protože zjistíte, že na jejím toaletním stolečku dochází její oblíbený parfém nebo sama hovoří o nějaké nové značce, která by jí přišla vhod. A pokud o této oblasti vůbec nemluví, ale aspoň cítíte, jaký typ vůně jí přistane, tak zajisté vás už něco napadlo.

Příjemná vůně je přesně to, co každá žena miluje, a proto si na výběru dává záležet. Jde vlastně o kombinované směsi, které obsahují různé oleje nebo esence, a také charakteristické aroma.

Můžou to být druhy:

  • květinové
  • kořenité
  • svěží
  • silné
  • sladké

 Nutno říci, že co žena, věková kategorie, tak to jiný vkus.

Ale vy určitě potřebujete poradit nějaké typy, kterými byste udělali radost něžnému pohlaví.

Vezměte si na mušku například nejkvalitnější vůni parfémovanou toaletní vodu  Giordani Gold Esenza.

V první řadě, než jí ochutnáte svými čichovými buňkami, tak zaujme flakonem. Ten je zajímavý tím, že je pozlacen ryzím zlatem.Vůně proto vynikne na každém stolečku, v každé kabelce. Jakmile flakón otevřete, tak vás omámí síla zvláštního druhu pomerančových květů, jejichž  esence byly použity do těla vůně.Také je jedinečná svým  množství vonných esencí,které jí zaručí nejvyšší trvanlivost na těle ženy. Dá se jen doporučit.

Inspirací vám může být i nejprodávanější vůně Posses.

possess-oriflame

Opět zajímavá lahvička, ve které se tato svůdná parfémovaná voda ukrývá, táhne už jen očima. Okouzlí  Vás vonnými esencemi květů ylang-ylang, které milovala Kleopatra, milovnice vůní. Nádherný dárek pro okouzlující ženy, kterým imponuje kořeněno-květinová vůně a dělá je ještě víc svůdnými.

Letošní předvánoční novinka firmy Oriflame – parfémovaná toaletní voda My Destiny se pyšní světovým patentem na výrobu flakonu.  Jeho zabarvení nikdy není stejné, jelikož se  při výrobě používá  polodrahokam – zelený turmalín a ten zabarví každý flakon jinak. Uvnitř najde každá žena vůni leknínu,pivoňky a pačuli.  Nechejte se zlákat a budete odměněni.  Zvedne sebevědomí každé ženě.

Máte pro dnešek vybráno?