Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

O mně

„Žijte v přítomném okamžiku“

Jako dítě jsem bývala hravá,kamarádská, kolektivní, bylo mě daleko slyšet..Ve svých hrách jsem si prohlubovala své největší umění – mluvila jsem a mluvila, pozorovala lidi okolo sebe…a také jsem stále něco prodávala a organizovala. Ve  školce jsem byla například vypravěč pohádky „Kuřátko v obilí“ /foto č.1 / – pro mě obrovský zážitek, protože vypravěče posluchači velmi sledovali….Strašně ráda jsem také cvičila. Nejdříve gymnastiku – tam byla pro mě vzor Věra Čáslavská. Pak jsem cvičila spartakiádu – ale na Strahov mě nevzali, že by mě v Praze neuhlídali….a nakonec jsem zůstala věrná atletice /foto č.2/. Osobnosti, jakou byla Jarmila Kratochvílová a všichni olympionici z 80tých let, ve mně začaly vzbuzovat  touhu, že bych chtěla taky někdy něčeho dosáhnout… Také jsem se hodně vyřádila ve vícebojích učňovského dorostu, kde jsme strávili spoustu času s mým budoucím mužem z Hluku –po té  atletem Dukly Praha. Za své krásné období v mládí považuji, když jsem pracovala jako vychovatelka mládeže ve Zlíně. Začala jsem objevovat  psychologii a začala mě bavit myšlenka – čím více lidí okolo sebe něčemu naučím, tím více se od nich naučím já sama. V době mé mateřské dovolené proběhla revoluce a já se nenechala svázat jako zaměstnanec,ale nastoupila jsem dráhu podnikatelky. Bylo to opravdu velké dobrodružství, objevování neznámého. A protože jsem o kosmetice nevěděla vůbec nic, tak jsem se začala vzdělávat a realizovat jako prodejce kosmetiky . Myslela jsem, že rad ze školení využiji nejlépe pro sebe. Prodávání mě bavilo, zákazníky zajímaly moje rady a zkušenosti a já stále více cítila, že opravdu si vydělat, nebude tolik o kosmetice samotné, ale spíše o práci s lidmi a hlavně o práci na mě samotné…. Dnes jsem moc ráda, že Oriflame je na mé cestě životem a práce s lidmi mě denně učí a posouvá v mém osobním růstu /foto č.3 /. A jak jsem časem vyhodnotila, vrátila jsem  se vlastně o 25let nazpět – mluvím a mluvím / dnes i hodně poslouchám /,vedu lidi k manažerským pozicím, prodávám a prodávám, organizuji a svůj život žiji naplno. Převzala jsem zodpovědnost sama za sebe a mým cílem je udělat si život krásnější… Uvědomila jsem si, že sport mě naučil vytrvalosti, čestnosti, že jsem se v mládí, vedle své maminky, naučila pracovitosti. Poznání, že dělám věci hlavně kvůli sobě, protože já jsem ten nejdůležitější člověk pro sebe, bylo pro spoustu lidí okolo mě sobecké myšlení. Ale já jsem na sobě začala rychle cítit změny. Již několik málo let po revoluci byla pro mě největší rádkyní knížka- Miluj svůj život od Luisy Hay, kterou opravdu doporučuji všem okolo sebe.

Dnes vím, že všechno, co jsem  ve svém životě potkala, jsem si do života přitáhla sama a že se mi vše děje správně. Moc se učím od svých dětí a pracuji na svém osobním růstu. Za to vše – DĚKUJI .Vždy jsem o sobě hlásala, že jsem měla štěstí na učitele. Dnes vím, že náhody neexistují a pak o sobě musím říct, že jsem skvělý magnet na ještě skvělejší lidičky. Všem svým učitelům DĚKUJI.

Pokud Vám něco napovídá, že kráčíte stejným směrem jako já nebo snad chcete ode mě čerpat energii a vědomosti  pro svoji cestu životem, začněte právě s Oriflame. Doporučuji si předčíst základní informace k registraci do Oriflame a přijmout moji nabídku – být vedle mě. Patřili by jste do úspěšné linie -Oriflame 6871. Dejte si cíl být úspěšní, hodně naslouchejte a pracujte na sobě. Váš úspěch se jistě dostaví. STAČÍ  JEN  CHTÍT .

 

CHCI VSTOUPIT DO ORIFLAME

Knížky, které doporučuji :     

Allan a Barbara Peaseovi – Proč muži lžou a ženy pláčou

Allan a Barbara Peaseovi – Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách         

Dale Carnegie – Jak získávat přátele a působit na lidi

Denis Wholej – Zázrak změny – Cesta sebeobjevování a duchovního růstu

Ivo Toman – Debordelizace hlavy

Ivo Toman – Pozitivní myšlení není pro každého

John Graj – Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše

Louise L.Hay – Miluj svůj život                                                              

Louise L.Hay – Síla je ve Vás

Mark Dzirasa – 21 dní

Rhonda Byrne – Tajemství

Robert Kiyosaki – Bohatý táta, chudý táta

Randy Gage – Jak si vybudovat  MLM stroj na peníze

Zdenka Jordánová – Poznej svůj cíl

V posledních letech jsem osobně poznala pro mě  zajímavé lidi, kteří jsou mými dalšími učiteli.
Poznala jsem je na akcích, které tímto ráda DOPORUČUJI :

Spiritual camp s Markem Dzirasou

Festival INNERR WINNER – Jirky Vokáče Čmolíka