Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Základní informace k registraci do Oriflame

Připojte se k Oriflame

Být členem znamená – nakupovat výrobky od firmy se slevou o -23% z cen katalogových.
Každý člen si může také vydělat prodejem zboží. Zisk má vždy u každého prodaného výrobku 30%.
Nákupní ceny pro členy i prodejní ceny pro zákazníky  vidíme přesně v našem Ceníku, vydaném ke každému katalogu.

Základní informace k registraci:

Členství je ZDARMA.  Platí na rok od data registrace v Oriflame.
99,-Kč se vrátí těm členům, kteří splní první krok úspěšného startu –to znamená, že mají objednávku z katalogu, ve kterém byli zaregistrováni  – přibližně v hodnotě 1300,-Kč / v bodové hodnotě 75bodů /. Peníze se jim odečtou následující katatalog z jejich objednávky.

• K obnově členství dochází automaticky  podáním objednávky minimálně 1x ročně od data registrace. Na hodnotě objednávky nezáleží.

• Poplatky u faktury
Nováček, který plní Úspěšný start /platné znění najdeme vždy na ceníku firmy /, neplatí poštovné ani balné.

Všichni ostatní :
BALNÉ : 35,-Kč – platí se za každou fakturu po vyhodnocení, pokud je za méně než 100b
POŠTOVNÉ : 70,-Kč – platí se při doručení zboží domů, pokud je objednávka za méně než 100b.
Je možné využít nabídky firmy – neplatím balné /618888/, neplatím poštovné / 619999/. Nabídky najdeme vždy  na ceníku firmy.
Objednávky do studí Oriflame, nemají nikdy naúčtován poštovní poplatek. Ve studiích se platí pouze 15-20Kč za služby garanta.

• Zboží stačí zaplatit do 14 dní
Registrace může být na osobu starší 15ti let, která je české státní příslušnosti. Po předložení OP, získá člen možnost objednat zboží do hodnoty 3500,-Kč se splatností do 14 dní od objednání. Tuto výhodu mu zajistí pouze firma nebo aktivní direktoři firmy -např.já. Registrace může vzniknout také bez předložení OP, zboží se platí rovnou dovážkové  firmě na dobírku.

• Záruka na dodání zboží – tzv. ADO / automatická doplňková objednávka/
-je to jedna z velkých výhod Oriflame. Pokud výrobek při objednávání není zrovna na skladě, zaručuje firma dodání výrobků i v pozdější době za cenu při objednávání. Výrobek přijde s další objednávkou v následujícím katalogovém období. Neobjednává se znovu. ADO NENÍ  nastaveno u zboží z mimořádné nebo limitované nabídky.

• Akce a levnější nákupy
PODPORA KATALOGU – firma nabízí výhodné ceny u vybraného zboží, které lze využít s podáním 30ti bodové objednávky. Nabídky chodí členům přímo na email nebo je najdou na stránkách Oriflame.
MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA- vychází pravidelně s každým katalogem nebo může být součástí platného katalogu – jedná se o výprodej výrobků za levnější ceny.
DÁREK K OBJEDNÁVCE – připraven  pro neaktivní poradce. Nabídka od firmy jim přijde emailem. DÁREK K NAROZENINÁM – pro každého člena je připraven dárek / kelímek propolis /, který získá automaticky k jeho objednávce v měsíci narozenin.

• Reklamace
Firma dává 100% záruku nejvyšší kvality. Zákazník má nárok na vrácení výrobku- a poté peněz, do měsíce od nákupu. Reklamovaného výrobku musí být minimálně 80%.

• Objednávat Oriflame je jednoduché
První objednávku udělám povětšinou za nováčka – já. Další si již dělá člen sám a to přes stránky firmy-www.oriflame.cz   nebo telefonicky přímo sponzorovi, případně přes firmu. Telefon na firmu  najdeme na každém katalogu.Telefon na mě je na každé faktuře.

• Odběr zboží
Člen si řídí své zasílání zboží sám – pokaždé se dá doručení měnit podle potřeby. Vyzvednutí zboží  je pro naše členy Oriflame  nejlepší přímo v našich studiích. Případně je možné zboží nechat si zaslat firmou DPD nebo Českou poštou na adresu domů nebo kamkoliv se zadá zasílací adresa / např. do lázní, k dceři apod./
• Studia Oriflame
Jsou to místa , které spravuje aktivní direktor – manažer v daném městě.
Mohou se  v nich vyřídit reklamace, podívat se alespoň v omezené míře na výrobky Oriflame, někde i koupit katalogy, vzorečky, případně se poradit.

• Naše nejbližší studia pro Vás  jsou:
Uherské Hradiště – č. 108 , ul. Všehrdova 615-hlavní křižovatka .
Otevírací doba – pondělí, čtvrtek 11-17hodin
Telefon: 602 381 829
Zlín – č. 531, ul. Zarámí 4077 –budova PSG, vedle restaurace Zlíňanka.
Otevírací doba – úterý, středa, pátek 11-17 hodin
Telefon : 602 297 666
Další studia s výbornými službami jsou ve Veselí nad Moravou a Břeclavi.

U Oriflame není povinné objednávání z každého katalogu a  ani není daná výše minimální objednávky.

Pro aktivní členy jsou ale nachystané výhody . Tak co, jdete do toho?

Pokud jste se rozhodli že ANO, prosím o zaslání  základních osobních údajů přes mé stránky Chci vstoupit do Oriflame. Po přihlášení, Vám firma zašle přihlašovací údaje – členské číslo a heslo. A můžete okamžitě využívat všech  výhod členů Oriflame.  Děkuji Vám  za Vaše  správné rozhodnutí.