Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Základní informace k registraci do Oriflame

Připojte se k Oriflame

Být člen- brand partner, znamená – nakupovat výrobky od firmy se slevou o -23% z cen katalogových.
Každý člen si může také vydělat prodejem zboží. Zisk má vždy u každého prodaného výrobku 30%.
Nákupní ceny pro členy i prodejní ceny pro zákazníky, vidíme přesně v našem ceníku v časopise Oriflame nebo internetových stránkách Oriflame.

Základní informace k registraci:

Členství je ZDARMA.  Platí na rok od data registrace v Oriflame.

  Dárkový program pro nové členy “Úspěšný start”  Tři katalogová období od první objednávky, může získat nováček skvělé dárky. Hodnota dárků vzrůstá, ale člen platí vždy jen 75,-Kč.Stačí objednat přibližně za 1500,-Kč, tj.v bodové hodnotě 75bodů. První krok musí být splněn v aktuálním nebo následujícím katalogu od registrace.  

• K obnově členství dochází automaticky  podáním objednávky minimálně 1x ročně od data registrace. Na hodnotě objednávky nezáleží.

• Poplatky u faktury
Nováček, který plní Úspěšný start /platné znění najdeme vždy nejlépe na stránkách firmy nebo v časopise Oriflame/, neplatí poštovné ani balné.

Všichni ostatní :
BALNÉ : 40,-Kč – platí se za každou fakturu po vyhodnocení, pokud je za méně než 100bodů.
POŠTOVNÉ : 70,-Kč – platí se při doručení zboží domů, pokud je objednávka za méně než 100b.
Je možné využít nabídky firmy – neplatím balné /618888/, neplatím poštovné / 619999/. Nabídky najdeme vždy při zadávání objednávky ve třetím kroku.
Objednávky do studí Oriflame, nemají nikdy naúčtován poštovní poplatek. Ve studiích se platí většinou 20,-Kč za služby garanta.

• Zboží stačí zaplatit do 14 dní
Registrace může být na osobu starší 15ti let, která je české státní příslušnosti. Po předložení OP, získá člen možnost objednat zboží do hodnoty 3500,-Kč se splatností do 14 dní od objednání. Tuto výhodu mu zajistí pouze firma nebo aktivní direktoři firmy -např.já. Registrace může vzniknout také bez předložení OP, zboží si člen hradí kartou předem nebo dovážkové  firmě na dobírku.

• Záruka na dodání zboží – tzv. ADO / automatická doplňková objednávka/
-je to jedna z velkých výhod Oriflame. Pokud výrobek při objednávání není zrovna na skladě, zaručuje firma dodání výrobků i v pozdější době za cenu při objednávání. Výrobek přijde s další objednávkou v následujícím katalogovém období. Neobjednává se znovu. ADO NENÍ  nastaveno u zboží z mimořádné nebo limitované nabídky.

• Akce a levnější nákupy
PODPORA KATALOGU – firma nabízí výhodné ceny u vybraného zboží, které lze využít s podáním 30ti bodové objednávky. Nabídky chodí členům přímo na email nebo je najdou na stránkách Oriflame.
MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA- vychází pravidelně s každým katalogem nebo může být součástí platného katalogu – jedná se po většinou o výprodej výrobků za levnější ceny.
REAKTIVAČNÍ NABÍDKA – nabídky jsou připraveny  pro neaktivní poradce. Nabídka od firmy přijde emailem.                                                                                                                                                      DÁREK K NAROZENINÁM – pro každého člena je připraven dárek / 1276-kelímek propolis /, který může získat v hodnotě 19,-Kč,  k jeho objednávce v měsíci narozenin.

• Reklamace
Firma dává 100% záruku nejvyšší kvality. Zákazník má nárok na vrácení výrobku- a poté peněz, do měsíce od nákupu. Reklamovaného výrobku musí být minimálně 80%.

• Objednávat Oriflame je jednoduché
Každý člen si u registrace zadává svoje vlastní heslo na přihlášení do stránek Oriflame. Následně si dělá i objednávky sám, přes stránky firmy-www.oriflame.cz . Objednávku lze udělat také z aplikace Oriflame na mobilu  nebo telefonicky přes sponzora s VIP stránkami. 

• Odběr zboží
Člen si řídí své zasílání zboží sám – pokaždé se dá doručení měnit podle potřeby. Vyzvednutí zboží  je pro naše členy Oriflame nejvýhodnější přímo v našich studiích. Případně je možné zboží nechat si zaslat firmou DPD nebo Českou poštou na adresu domů nebo kamkoliv se zadá zasílací adresa / např. do lázní, k dceři apod./
• Studia Oriflame
Jsou to místa , které spravuje aktivní direktor – manažer v daném městě.
Mohou se  v nich vyřídit reklamace, podívat se alespoň v omezené míře na výrobky Oriflame, někde i koupit katalogy, vzorečky, případně se poradit.

• Naše nejbližší studia pro Vás  jsou:
Uherské Hradiště – č. 108 , ul. Všehrdova 615-hlavní křižovatka .
Otevírací doba – pondělí, čtvrtek 11-17hodin
Telefon: 602 381 829
Zlín – č. 531, ul. Zarámí 4077 –budova PSG, vedle České spořitelny.
Otevírací doba – úterý, středa, pátek 11-17 hodin
Telefon : 602 297 666
Další studia s výbornými službami jsou ve Veselí nad Moravou a Břeclavi.

U Oriflame není povinné objednávání z každého katalogu a  ani není daná výše minimální objednávky.

Pro aktivní členy jsou ale nachystané výhody . Tak co, jdete do toho?

Každému našemu členovi línie pomůžu. Oriflame je pro mě srdeční záležitostí.

Pokud jste se rozhodli že ANO, prosím o zaslání  základních osobních údajů přes mé stránky Chci vstoupit do Oriflame. Nechám Vám zaslat “Žádost o registraci”. Poté si každý sám vygeneruje osobní číslo člena Oriflame a může okamžitě využívat všech  výhod členů Oriflame.  Děkuji Vám  za Vaše  správné rozhodnutí.