Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Nabízím

Pro každého

Jsem direktorkou kosmetické značky Oriflame a moc bych Vám přála splnění Vašich snů, šťastnější život nebo třeba jen poznání sama samotnou – pomocí této naší práce. Já jsem k těmto hodnotám přišla díky práci s lidmi, díky práci s kosmetikou a potravinovými doplňky, a hlavně díky systému, kterým se značka Oriflame šíří. Funguje totiž tak, že kolika lidem pomůžete, tak úspěšnými se stanete. Síťový marketink, jak je mnohdy uváděno – je pro každého, ale né každý jej pochopí. Lidé, kteří v této profesi titulu manažera nebo direktora dosáhnou, jsou ti, kteří si stanoví cíle, závazky a drží se jich. Co myslíte, bylo by to něco pro Vás? Nejraději mám individuální setkání se zájemci o tuto práci, kde si řekneme, vaše cíle a sny a pak se již setkáváme na společných akcích.

Chcete vědět více, přidejte se k nám STAČÍ JEN CHTÍT

Na základě poznání, že dekorativní kosmetika Oriflame je velmi kvalitní za dostupné ceny, jsem se stala také vizážistkou. Ráda nalíčím, poradím jaké barvy sluší k vašemu barevnému a osobnostnímu tipu. Vizážistika celková mě nesmírně baví, proto ji nabízím velmi ráda.

Oriflame je specialistou na pleťovou kosmetiku a já se snažím ke každé zákaznici přistupovat s nejnovějšími znalostmi s použitím výrobků, individuálně. Doporučím a dám vyzkoušet pleťovou kosmetiku, doporučím a předvedu tělovou kosmetiku a pomůžu s výběrem Oriflame vůní. Co si u mě zákaznice cení? Dozví se informace z vlastních zkušeností a vychytávek při každodenním styku u zákazníků -30ti let zájmu o zákazníka mě mnohému naučilo.

Jelikož stále sama na sobě poznávám skvělé účinky našich potravinových doplňků, zavolejte si mě a nechejte se inspirovat skutečnostmi, které jsou známy s používáním značky Oriflame Wellosophy.  Dnes nabízíme nejen bílkovinové koktejly, polévky jako zdravé svačinky, vitamíny pro ženy, muže i děti, ale také plnohodnotnou stravu v podobě sladkých super šejků nebo na slano – v podobě hřibové polévky. Od prosince 2023 má tato značka velmi kvalitní probiotika. Ráda Vám vysvětlím princip tzv. bílkovinové diety a budu s vámi na cestě k úpravě vaší váhy.

Jste dostatečně zodpovědní ke svému zdraví? Co myslíte?

  • Při mé práci se můžete dozvědět spoustu dalších zajímavých skutečností – např. že:
  • To co se vám v životě rozpadá, teprve možná zapadá…
  • Kdo chce- hledá způsoby, kdo nechce- hledá důvody…
  • Směr je důležitější než rychlost…
  • Jestliže se v životě díváte na to, co nemáte, nikdy nebudete mít dost…
  • Začít stíhat, znamená přestat spěchat…
  • Abyste mohli být šťastní s někým, musíte být nejprve šťastni sami se sebou. :)
  • Že tomu moc nerozumíte. Nevadí, pokud si mě zavoláte na poradenství s kosmetikou, určitě se dostaneme i k Vašemu JÁ. A o tom to je.

Pokud máte zájem, dozvědět se více o odběru kosmetiky Oriflame a jejich pravidlech, nabízím Vám základní informace k registraci do Oriflame.

Chci vstoupit do Oriflame