Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

30
Zář

Hledáte seberealizaci a osobní rozvoj?

Baví vás kosmetika, ráda zkoušíte nové věci a rozvíjíte sama sebe, svou osobnost? V tom případě by Vás mohla naplňovat spolupráce se švédskou firmou Oriflame, která Vám pomůže splnit Vaše sny a dosáhnout cílů, které jste si stanovila. Oriflame je stálicí na trhu, která se v Česku pohybuje již více než pětadvacet let. Staňte se i Vy nezávislým kosmetickým poradcem této společnosti a začněte pomalu, ale jistě, kráčet ke svému cíli spolu se stabilní oporou po Vašem boku.

Úspěch, radost a výdělek navíc

Abyste se mohla stát kosmetickou poradkyní firmy Oriflame, bude potřeba se zaregistrovat. Jakmile si s registrací uděláte objednávku, začnou Vám chodit každé tři týdny lákavé a doslova voňavé katalogy, kterými bude radost si listovat. Budete si moci objednávat pro sebe se slevou 23%, nebo nabízet produkty této značky svým kamarádkám, rodině, známým, kolegům a budovat si tímto svou klientelu. V čem tkví možnost výdělku? Je to jednoduché, rozlišujeme totiž dvě ceny, nákupní a katalogovou. Vy si budete kupovat za cenu nákupní, Vaši klienti od Vás, za cenu katalogovou. Rozdíl mezi těmito cenami je Váš výdělek.

Rozšiřte svůj tým

Oriflame je MLM firma, což pro Vás znamená jednoduše řečeno to, že pod sebe můžete registrovat další lidi a budovat si tým. Vyplatí se Vám to z toho důvodu, že z každého člověka, který bude dělat ve vaší línii objednávky, budete mít další zisk. Čím rozsáhlejší tým, tím vyšší výdělek, tím větší úspěch. VÁŠ úspěch,  za který Vás firma náležitě pochválí, podpoří a hlavně odmění .

Navštěvujte přednášky a semináře

Oriflame pro své kosmetické poradkyně pořádá spoustu různých konferencí, školení a setkání. Můžete se těšit na přednášky ohledně seberealizace, osobního rozvoje, na semináře ohledně zvýšení prodeje a tak podobně. Velmi oblíbený je mezi poradkyněmi aktuálně projekt YES, který se zaměřuje zejména na sociální sítě a online komunikaci. Právě návštěvy těchto seminářů a seznamování se s novými inspirativními lidmi zajišťují vaši seberealizaci a osobní rozvoj.