Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Pořádám

Pro členy i nečleny Oriflame

Více jak 15let jsem pořadatelkou kosmetických školení ve spolupráci s firemní školitelkou – Zuzkou Teichmanovou. Paní Teichmanová – kosmetička, je specialistkou pro pleťovou kosmetiku a používání kosmetických přípravků celkově – pro tělo mužů, žen i dětí. Své poutavé povídání doplňuje zkušenostmi posbíranými a osvědčenými jejími zákaznicemi. Sama je důkazem, že pokud žena o sebe pečuje kvalitní – nemusí být drahá, ale kvalitní kosmetikou, může i ve zralém věku vypadat „přírodně-krásně“.

Pořádám pro naše členy a jejich hosty : „Buďte krásná s výrobky Oriflame“ .

Školení p.Teichmannové. Seminář o výrobcích firmy Oriflame  pořádám ve spolupráci s regionální manažerkou,dle volných termínů školitelky. Místo a čas dávám vědět poradkyním emailem nebo se jej dozví v našich studiích. Místo si zajistíte uhrazením 99Kč předem, každý účastník se může těšit na dvě hodiny informací naší nejlepší školitelky na pleťovou kosmetiku, malé občerstvení a nejnovější katalog. Počet míst je omezený. Bližší informace se dozvíte přímo u mě.

Pořádám pro Vás: Minikurz ” Pleťová kosmetika “

Kurz je zaměřen na individuální potřeby pleti. Jedná se o ošetření pleti moderními kosmetickými přípravky s použitím mikro-dema-abrazivního kartáčku a odborného sestavení účinného programu pravidelné péče o pleť. Na setkání mohou být pouze 4 účastníci / členové nebo zákazníci /, kteří si zajistili místo předem, přímo u mě. Kurz lze provést v našich studiích nebo přímo u zákaznice. Hodnota minikurzu je 500Kč- členové naší línie jej mají ZDARMA.

Od roku 1996 jsem také vizážistkou s Certifikací od paní Neuwirtové z Ostravy. Jsem přesvědčená, že pěkně nalíčená a upravená žena je vždy sebejistější, více v pohodě a má radost sama ze sebe.

Pořádám pro Vás :  Minikurz „LÍČENÍ“ – naučím Vás nalíčit se pro každodenní používání. 

Nebude to podle světových vizážistů….. bude to podle toho jaké barvy Vám  sluší, jaký tip líčení je pro Vás nejvhodnější a hlavně Vaši úpravu  zvládnete po našem semináři  sama za pár minut. Poradíme se a sama si  rovnou na sobě doporučené líčení vyzkoušíte. Přizvěte  maminku, dceru protože si neví rady, jak se pěkně upravit. Kurz lze provést v našich studiích nebo přímo u zákaznice. Hodnota minikurzu je 500Kč- členové naší línie jej mají ZDARMA.

Přijměte prosím pozvánku na ochutnávky všech wellness výrobků Oriflame

Pořádám pro Vás: „PROSTŘENO“   –  švédská večeře plná překvapení.

našem studiu ve Zlíně na Zarámí. Ochutnáte zdravé jídlo, dozvíte se plno zajímavostí z  oblasti zdraví a vnitřní krásy a strávíte příjemné posezení v úzkém kolektivu. Účast si prosím zajistěte předem- počet návštěvníku je maximálně 4. Na další informace se prosím dotazujte přímo u mě.

Od roku 2011 se firma Oriflame na českém trhu prezentuje nejen kosmetikou, ale také wellness potravinovými doplňky. Nápoje Natural Balance patří mezi nejoblíbenější pro jejich přírodní složení, nízký glykemický index a hlavně jejich účinky pro naše tělo. Dopomáhají ke snížení  cholesterolu v těle a mnoho zákaznic jich  využívá ke snížení váhy.  V nabídce jsou také polévky Natural Balance,obsahující 3 přírodní zdroje vysoce kvalitních protejnů, dále  vitamíny a minerály v denních dávkách pro muže i ženy a také dětské vitamíny. Oblíbenými se staly tyčinky Natural Balance, jako zdravá svačinka pro děti i dospělé. Vše je bez konzervačních látek a umělých barviv, vyvinuto ve Švédsku.“ Prostřeno“, Vám nabídne vše k vyzkoušení.

Od roku 2015 nabízím také NUMEROLOGII. Rozbor Vašeho data narození, tak, jak jej po staletí prověřili odborníci zabývající se touto vědou. Můžete se také dozvědět o vztazích, které denně řešíte, kdy jste duchovně dospěli, jaké vlastnosti jste narozením získali a naopak, jaké vlastnosti máte v životě teprve objevovat. Poznejte sami sebe, budou se Vám lépe chápat lidé okolo Vás. Členové mají můj rozbor za poloviční ceny.

Pokud jsem Vás zaujala a vy nejste našim členem Oriflame, stačí mě kontaktovat a já se budu těšit na naše osobní setkání. Doporučuji Vám přečíst si základní informace k registraci do Oriflame – vstupte do světa krásy, zdraví i úspěchu a staňte se členkou naší linie. Jen tak si zajistíte levnější  přístup k informacím.

Chci vstoupit do Oriflame