Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

30
Lis

Děti ví, co je pro ně dobré

Děti zajímají hlavně hračky, zábava a překvapení. Svět koupelny, či nějakých vitamínů nebývá pro ně zajímavý. Ale dá se to změnit.

Jen někdy to chce víc dávky nápadů, zábavy a motivování. Malí raubíři jsou natolik rozumní a nároční, že ne všechno se jim zalíbí na první pohled. To platí hlavně u jídla, mytí, či různých kosmetických doplňků a vitamínů, kterými se rodiče snaží ratolesti zaujmout.

Jak je tedy dostat například do vany?
To bývá v mnohých rodinách věčný boj a rodiče to předem vzdávají. Ale když to nejde po dobrém, tak to půjde po ještě lepším.

Zajisté vaši malí kluci i holčičky poznají spoustu pohádkových hrdinů a postaviček. Jakmile budou na ně čekat přímo v koupelně, tak vás překvapí tím, že si do vany, či k umyvadlu vlezou i sami. Bez boje, skrývání a nahánění po bytě.

K těmto účelům Oriflame nabízí:

  • kolekci pro holčičky  Elsu i Annu z Ledového království
  • kolekci pro kluky –  dodává sílu postaviček Hvězdných válek
  • kolekci pro všechny kluky i holčičky – rybičky Dory

Kromě mýdel a šampónů jde i o dětské toaletní vody, které nejedné princezně, či malému fešáčkovi pomůžou okouzlit i paní učitelku ve školce, či spolužáka ve škole.

Když se na něčem nachází oblíbená bytost, tak děti se okamžitě přenášejí do světa fantazie a věří tomu, že je tam s nimi, a že to samé používá i jejich oblíbený hrdina. Nudný obal, na kterém jsou jen nějaké nápisy, je nemá proč zajímat. Ale takový hrdina, ten dokáže s nimi pěkně zamávat.

To samé platí pro vitamíny a minerály pro děti.

Oriflame nabízí pro své dětské kamarády multivitamíny  a Omegu 3. Vše na podporu imunitního systému, pro zdravý vývoj kostí a kloubů, pro dostatek energie, podporu růstu mozku a nervového systému, podporu pro zdravý vývoj očí. Značka Oriflame se vyznačuje zachováním co nejvíce  přírodních látek a například Omega3 má pro děti příchuť citrónu. Veselé obrázky, pohádkové postavy, to všechno je pro malá zlatíčka inspirace k tomu, že i zvířátka, princezny a samotní velcí hrdinové, musí papat všechno, co jim dodává sílu, zdraví a krásu.

Bude dnes jednodušší pro vás dostat Honzíka, či Adélku do koupelny? Dají si po jídle vitamínek, aby je jejich hrdinové pochválili?

Zkuste změnu a uvidíte, že pozitivní výsledky se dostaví a možná okamžitě.