Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Zúčastním se

Pojeďte se mnou

Již spoustu let se zabývám mimo jiné taky poznáváním sama sebe. Na začátku mého osobního růstu byla ale určitě knížka Louise L.Hay – Miluj svůj život. Tu doporučuji při svých povídání určitě všem, jako základní knížku k zamyšlení sám nad sebou.   K osobnímu růstu posledních let mi hodně pomohlo několik různých pro mě zajímavých lidí a osobních setkání s nimi. Nevím jestli znáte jména Mária Diamond- školitelka osobního růstu pracující s metodou feng-šuej, Dragan Vujovič jenž je propagátor Silvovy metody, Jack Canfield- spoluautor světoznámého bestseleru Slepičí polévka… a jiní. Poznala jsem  také několik zajímavých akcí – například festival  Inner Winner, který organizuje  Jirka Vokáč Čmolík  nebo také poslední léta jezdím moc ráda do Prahy  na festival Esoterika a zdravý životní styl do Prahy. Mám Reiky I, Reiky II, kurz SRT s Mílou Bauerem, a čeho si hodně cením – mám Certifikát numerologie s lektorkou Katkou Čičmancovou. Je to jediná lektorka numerologie s kulatým razítkem v Čechách i na Slovensku. Jejím cílem je zavést tuto vědu do škol. Je  to opravdu věda čísel, která je  prověřena staletími…. A já se jí také učím. Čísla nás tak jak barvy – každodenně obklopují a velmi ovlivňují a já se učím této vědě rozumět.  Víte, že datum narození jsou naše čísla základní a od jejich energie se odvíjí náš život?

Co moji životní cestu ale ovlivnilo asi nejvíce, bylo setkání s Markem Dzirasou  na jeho spiritual camp. Vlastně za to může také tehdejší obchodní ředitelka  firmy Oriflame, která  pozvala  Marka na konferenci firmy. A tím začala má velká proměna ….. od roku 2012 jsem účastnicí všech ročníků, letos to bude můj pátý camp. Je to týden sám se sebou, který  Vám může změnit život dost od základu tím, že nad sebou začnete úplně jinak přemýšlet a možná začnete i konat. Nejen chození po uhlí, po střepech, lámání šípů o hrdlo, čajové obřady, holotropní dýchání, zdravotní cvičení a spoustu jiných technik –  ale hlavně jednoduchá slova Marka s obrovskou myšlenkou, Vás dokáží dostat až do Vašeho Já. Jestli se bojíte pravdy o sobě, měli by jste tam být,….. jestli si myslíte že se znáte, měli by jste tam být …. A pokud máte zájem jezdit se mnou, ozvěte se, ráda Vás vezmu sebou.

Myslím si , že pokud se vzděláváme, objevujeme stále něco nového. Majitelé firmy Oriflame jsou velkými průkopníky nových poznání – a já vím, že se celý život budu vzdělávat.

Co myslíte, neláká Vás být vedle mě?

Určitě Vás budou zajímat základní informace k registraci do Oriflame, vstupte do světa krásy, zdraví a úspěchu a využívejte dostupných možností této švédské přírodní kosmetiky.

Chci vstoupit do Oriflame