Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

07
Led

JAKÁ JE VŮNĚ VAŠEHO HVĚZDNÉHO ZNAMENÍ?

Existuje jednoduchý způsob, jak najít ten pravý parfém. Stačí odpovědět na jedinou otázku: kdy jste se narodila? Vaše hvězdná znamení ovlivňují vaši osobnost i preference. Podívali jsme se tedy na hvězdy a vybrali ty nejlepší vůně pro vaše znamení.

BERAN (21. března – 19. dubna)
Berani se silnou vůlí jsou typicky tvůrčí a vysoce motivované osobnosti. Jsou známí svou ohnivou a vášnivou povahou. Vyhovují jim intenzivní vůně se vzácným květinovým srdcem. Květy červeného jasmínu jsou stejně jedinečné a přitažlivé, jako vy Berani; patří k vám Parfémovaná voda My Red.
BÝK (20. dubna – 20. května) 

Nejpaličatější znamení zvěrokruhu je zároveň to nejloajálnější. Býci jsou známí svou velkorysostí a trpělivostí; jsou to milující a spolehliví přátelé. Máte cit pro vše krásné, a smyslnou osobnost; měla byste nosit vůni Amber Elixir; jejíž vřelé tóny připomínají váš element, zemi.

BLÍŽENEC (21. května – 20. června)

Jsou jedním slovem nevyzpytatelní. Jejich proměnlivý temperament s sebou však nese přizpůsobivost, láskyplnou povahu a charisma. Vaši hravou osobnost, která patří ke vzdušnému elementu, by měla doplnit zářivá vůně. Lesní jahody a povzbuzující květinové tóny vůně Happydisiac stejně živé, jako vy.RAK (21. června – 22. července)

Raci milují domov. Jejich vládcem je Měsíc; potřebují čas sami pro sebe, jsou však nejoddanější přátelé, a pokud je potřeba, ochotně vám nabídnou sympatie a radu. Mají raději lehčí vůně, měkké a konejšivé; vůně královských bílých lilií v srdce vůně Tenderly Promise jim bude dokonale vyhovovat.

LEV (23. července – 22. srpna)

Lvi, kteří mají na vše vyhranění názor, jsou přirozenými vůdci smečky. Jsou to silné osobnosti, které se nikdy nevyhýbají konfliktům; pod jejich mohutnou hřívou se však skrývá štědrá a milující osobnost. Pro vás Lvy se hodí jedině Parfémovaná voda Possess, inspirovaná Kleopatrou. Tato vůně s omamnými tóny ylang ylang je stejně hypnotická, jako vy sama.

PANNA (23. srpna – 21. září)

Panny jsou perfekcionalisté. Jsou to zvídavé typy s analytickou myslí, a protože jsou od přírody dobří pozorovatelé, dokáží prozíravě pomáhat ostatním. Vaše spolehlivá povaha připomíná My Naked Truth,  vůni, v jejímž srdci spočívá pudrově hebké květy bavlníku.

VÁHY (22. září – 23. října)

Je dobrý důvod, proč má toto znamení podobu vah. Něžné Váhy jsou vyrovnané, spravedlivé a milují přírodu. Váhy, kterým vládne Venuše, mají romantické srdce a hledají krásu ve všem, co dělají. Elvie, která zachycuje vůni konvalinek, rostoucích ve skandinávských lesích, je stejně harmonická, jako ony.

ŠTÍR (24. října – 21. listopadu)

Stateční a spolehliví Štíři jsou rozhodní (a tvrdohlaví)! Ze všech znamení zvěrokruhu jsou nejlepší v uchovávání tajemství; jejich klidná povaha však skrývá vášnivé jádro. Nespoutané květy zázvoru, které najdete ve vůni So Fever Her, v sobě mají ohnivou vřelost a tajuplnost, které bude vyhovovat vašemu temperamentu.

STŘELEC (22. listopadu – 21. prosince)Máte dobrodružnou a energickou povahu; vaší vůní je Voyager. Střelci jsou optimisté, kteří milují prozkoumávání nových situací a krajů. Vašim vládcem je Jupiter, a proto dokážete být chvílemi netaktní; stejně jako Voyager jste však vitální a exotičtí, a ve vašem jádru spočívá překvapující sladkost.

KOZOROH (22. prosince – 19. ledna)

kozorozi jsou tradicionalisté. Jako zemské znamení stojíte nohama na zemi a jste nezávislá, a někdy se můžete zdát až netolerantní. Oceníte nadčasovou kvalitu Parfémované vody Giordani Gold; mandarinky uzrálé na slunci, pačuli a madoniny lilie mají stejné sebevědomí, na kterém si zakládáte i vy.

VODNÁŘ (20. ledna – 18. února)

Přizpůsobiví Vodnáři, kterým vládne intelekt, hledají pravdu. Stejně jako jejich element vzduch nenávidí omezování a chvílemi mohou být hypercitliví. Jsou lehcí a smyslní stejně jako Divine; vůně bílého pižma a santalového dřeva bude ladit k jejich přitažlivé osobnosti.

RYBY (19. února – 20. března)

Má-li “umění krásného života” vůni, je to Giordani Gold Essenza – a Ryby nemají nic raději, než krásný život. Své emoce vyjadřujete svobodně, a chvílemi můžete působit naivně. Tato květinová dřevitá vůně má ve svém nitru exkluzivní pomerančové kvítky, vůni, kterou si umělecké Ryby zamilují.

 

AUTOR TEXTU: SOPHIA MARINHO DE LEMOS