Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

05
Lis

Proč esenciální oleje od Oriflame?

Značka Oriflame přichází s podzimní nabídkou, ve které mimo jiné najdeme vysoce koncentrované esenciální oleje. Pokud máte zájem o duševní pohodu nebo naopak nabuzení, relax nebo emoční rovnováhu, nahlédněte do nabídky této značky. Oriflame dnes nabízí unikátní směsi čistých esenciálních olejů obsahujících 100% přírodní ingredience, které jsou získávány ze zodpovědných zdrojů. Výrobky jsou etické- bez přispění dětské práce, vyvinuté s neurovědci.

K dosažení emoční rovnováhy přišel Oriflame s esenciálními oleji, které prošly vědeckými testy se zaměřením účinků na emociální efekt v mozku. Směs růžového pepře a grapefruitu stimuluje mysl a tělo a podporuje pozitivní emoce. Vavřín a bergamot podpoří vaše sebevědomí, kadidlo a cedrové dřevo pročistí vaše myšlenky, levandule a santalové dřevo vám nabudí váš mozek na pocit spokojenosti a klidu. Ale pozor, esenciální oleje nejsou léčiva.

V mimořádných katalozích řady MIND & MOOD zjistíte, že tato značka nabízí 100% oleje, které je možné přidat do základního nosného oleje, do difuzéru nebo čichat přímo z lahvičky. Rozhodně nepoužívat přímo na kůži. Dále nabízí esenciální oleje s kuličkovým aplikátorem, ty jsou koncentrovanější a lze je použít na potření pulsních bodů našeho těla a nechat působit jejich vůně. Pro relaxační pohodu před spaním, pro navození atmosféry klidu v salónech kosmetiček, masérů nebo přímo na sebe pro nejrychlejší účinek, lze použít sprej.

Tuto řadu ocení každý zákazník, který věří, že duševní pohoda ovlivňuje naše zdraví, nás život.