Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

05
Úno

Pleť v zimě

Od většiny svých zákaznic v této době slyším:“ Mám nějak sušší pleť“. Nejen pleť milé dámy, ale i ruce vysušuje mráz a studený vítr, který působí na naši obnaženou pokožku v zimě.

Kosmetika Oriflame má pro své zákaznice kvalitní řešení. Řada Loving care obsahuje přírodní mandlové mléko, vitamíny a minerální látky prospěšné pro vláčnost a vyživení suché pokožky. Je dermatologicky testovaná s vyváženým pH a díky jejímu složení, ji doporučuji pro celou rodinu. Řada Loving care nabízí univerzální krém na pleť, krém na ruce, tělové mléko i sprchový krém. Pokud má ovšem žena větší nároky na svoji pleť, ráda ji dám vyzkoušet pleťová séra. Pro starší, sušší pleť, firma Oriflame nabízí například sérum Time Restore, ze sady NovAge. Obsahuje technologii Genistein soji a extrakt z kmenových buněk jitrocele. Dr. Hojerová, z institutu lékařské medicíny v Bratislavě je tímto výrobkem naprosto nadšená. Paní doktorka dermatologie náš výrobek velmi chválí díky jeho vynikajícímu složení a přitom dostupné ceně. Nezbytným doplňkem suché pleti jsou také pleťové masky. Oriflame je pyšná na svoji noční intenzivně revitalizační pleťovou masku NovAge. Proč noční? Protože patří na noční krém – nejlépe 2x týdně. Vyživující oleje Inca Inchi, máslo Cupuacu a kyselina hyaluronová viditelně redukují známky únavy. Vše je klinicky testováno. Milé dámy, investice do vaší pleti se vždy vyplatí, protože jakékoliv nalíčení nevypadá nikdy pěkně, pokud pleť není pěstěná.

Velmi opomíjená bývá výživa pleti zevnitř. Oriflame nabízí svým zákaznicím skvělé pomocníky – Omega 3 a Astaxantin s výtažky borůvek. Mikrořasy a švédské borůvky chrání buňky proti volným radikálům a redukují vrásky. Omega 3 dopomáhá naší pokožce udržet pružnost a vláčnost.

Jasnou volbou na vysušenou pokožku je pro spoustu zákazníků náš – zázračný kelímek. Propolis který pomáhá pleť chránit proti vysoušením, popraskáním rtů, okolo očí, hojí popáleniny, uklidní pokožku při bodnutí hmyzem. Promastí v zimě – v létě, vždy jej mám s sebou. Ale ten, určitě všechny znáte……