Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

31
Kvě

Nepostradatelný průvodce světem řasenek

Ne každý výrobek se nutně hodí pro každého – a to platí zejména pro řasenky. Ta, která vypadá tak skvěle na vaší sestře, kamarádce nebo kolegyni, nemusí vyhovovat vám. Ale není třeba se poddávat zmatku! Náš průvodce světem řasenek vám pomůže najít tu pravou.

1. Pro citlivé oči

Na trhu je spousta řasenek, ale pokud máte citlivé oči a navíc ještě nosíte kontaktní čočky, víte, že najít tu správnou může být výzva. Protože vás trápí především podráždění, hledejte hypoalergenní složení nebo složení s vyváženým pH, které vám prodlouží řasy bez nepříjemných vedlejších pocitů.

Bude se vám líbit: Řasenka The One WonderLash 5v1

2. Voděodolná

Možná jste nadšená plavkyně? Milujete běh? Lyžování? Pokud jste sportovní typ, potřebujete odolnou řasenku, která se nerozmazává, nevadí jí vlhkost a odolá i vodě a – ve vašem případě – aktivnímu životu. Díky pokrokům v technologii voděodolných řasenek se maskary nemusíte vzdávat ani v nejextrémnějších podmínkách. Pro mě je to nezbytnost ve dnech, kdy chodím cvičit.

Vyzkoušejte: Řasenka The ONE Lash Resistance

 

 

3. Síla a objem
Mnoho žen zápolí se slabými a lámavými řasami, které snadno vypadávají. Pokud vaše řasy potřebují povzbudit, nainvestujte do objemové řasenky, která dodává robustnost i délku bez žmolků. Ale doporučila bych vám také, abyste se o své řasy zároveň dobře postarali. Hledejte složení bohaté na vitamíny, které o řasy také pečuje a pomáhá omezit jejich padání. A pokud vám padají téměř v chomáčcích, zajděte si za lékařem a ujistěte se, že to není způsobeno nějakým neodhaleným zdravotním problémem.

Použijte tuto: Řasenka Panorama Giordani Gold


 

 4. Oči dokořán

Pokud máte malé nebo zapadlé oči a toužíte po velkých kukadlech, pomůže vám prodlužující řasenka. Vyzkoušejte The ONE Eyes Wide Open, jejíž kartáček kopírující křivku řas řasy pozdvihne od kořínků až ke konečkům a zároveň je natočí. Toto je jedna z mých stálic.

Moje hrdinka: Řasenka The One Eyes Wide Open

 

 

5. Oddělení

Může být obtížné řasy prodloužit, dodat jim objem a řasenku přesně nanést a vyhnout se přitom žmolkům. Pokud vám tento problém zní povědomě, hledejte řasenku, jejíž kartáček řasy odděluje. Získáte rovnoměrně pokryté, prodloužené řasy, které jsou navíc krásně lehoučké. Toto je má oblíbená řasenka na den.

Nezbytnost: Objemová řasenka The ONE

6. Barva

Někdy je fajn zapomenout na tradiční černou řasenku a vyzkoušet něco nového. Když se rozhodnu pro velmi nenápadné líčení, ráda volím hnědou řasenku, která mi řasy nezatíží – je to nezbytnost pro blondýny i brunetky! A když jsem unavená, je báječná modrá řasenka, která mi okamžitě opticky rozjasní oční bělmo, a já vypadám naprosto bděle.Něco jiného: Objemová řasenka Very Me Eye Lash Stylist