Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Minikurz pleťová kosmetika

Minikurz „ Oriflame pleťová kosmetika “

„Vypadat dobře nemusí stát hodně peněz ani hodně času. Jen nesmíte prožít život se založenýma rukama. „

Na každé pleti je přirozené stárnutí znát, ale správně zvolenými a používanými kosmetickými přípravky se toto stárnutí dá zpomalit, oddálit.

 Mým kurzem prošly ty ženy, které chtějí znát :

  • jakou pleť mají  a jak o ni pečovat, aby to nestálo mnoho peněz a bylo to na pleti znát
  • Jak správně používat výrobky pleťové kosmetiky
  • Jaký je rozdíl mezi pleťovým mlékem a tonizační vodou
  • Kdy použít sérum na pleť a kdy oční krém
  • Jestli se musí pleťová kosmetika střídat nebo se dají jednotlivé řady kombinovat
  • Proč některé krémy štípou v očích, a proč  některé krémy cítím na pleti ještě dlouho
  • Od kdy začíná pleť stárnout a jak se tomu bránit                        … a mnoho dalších otázek.

Každá žena dostala odborně sestavený účinný program pravidelné péče o pleť na základě ošetření pleti  mikro – derma abrazivním  kartáčkem na pleť s moderními kosmetickými přípravky značky Oriflame. Vše přesně podle individuálních potřeb její pleti. Současně získaly ode mne poradenství a zkoušení výrobků, podle jejich potřeb, kdykoliv v budoucnu.

A to vše pouze za –  500Kč. Členové naší línie Oriflame, jej mají ZDARMA po dobu jejich členství u Oriflame.

Minikurz „Oriflame pleťová kosmetika „ provedu po domluvení termínu předem – v našich studiích Oriflame v Uherském Hradišti , ul.Všehrdova 615  nebo ve Zlíně  Oriflame- Zarámí, budova PSG. Kurzy je možno provést také doma u zákaznice nebo v předem smluvených prostorách. Na minikurzu mohou být maximálně  4 účastnice / členky nebo zákaznice / najednou.

Máte zájem o minikurz? Prosím o vyplnění kontaktů na Vás:

Po obdržení Vaší žádosti, se Vám určitě v co nejkratším termínu ozvu a domluvíme se na místě a čase konání

Víte, že ve 20ti máte pleť jakou zdědíte a v 50ti jakou si zasloužíte?

Základ venkovní krásy každé ženy, tvoří každodenní,  pravidelné používání  přípravků na pleť. S naší pletí je to jako s jablíčkem, – v září, když jej utrhnete ze stromu, je krásné napnuté. Když jej uskladníte ve špatném prostředí  – málo vlhkosti, špatné  teplotě… tak jeho slupka schne a v březnu, dubnu již  vykazuje známky uschnutí, povadlosti a stárnutí… Je skvělé rozumět potřebám své pleti !

 

A můj vlastní příběh?

Pleťovou kosmetiku Oriflame jsem začala používat ve svých 29 letech, v roce 1992, kdy jsem byla na druhé mateřské dovolené. Moje pleť byla silně aknézní, s otevřenými  póry, špinavá, bez jakéhokoliv pravidelného používání pleťové kosmetiky. Maminka mi slibovala, že až budu mít pravidelný sex, tak se mi pleť zlepší…Jelikož jsem kosmetiku začala hodně prodávat, chtěla jsem si ověřit, jestli je Oriflame kvalitní značka- začala jsem kosmetiku okamžitě na sobě testovat, denně používat. Zanedlouho jsem od svých zákaznic slyšela, že jsem pro tuto značku „chodící reklama“.  Ke každodennímu používání základních výrobků péče o pleť, jsem začala pravidelně 1x za měsíc, navštěvovat kosmetičku. Dnes, po více než 30ti letech své každodenní péče pouze a jen s kosmetikou Oriflame,  jsem nesmírně spokojená. Mastná pleť již není tak mastná ale o to se nám stará příroda… pleť vypadá pěstěně a já vím, že mám tu nejlepší a nejlacinější péči přírodní kosmetikou, podpořenou vědou, vzhledem k její vysoké kvalitě.

A víte co je na to zajímavé? Své poznatky, postřehy a zkušenosti předávám mezi své zákazníky a nakonec mě práce s kosmetikou Oriflame a hlavně lidmi, nesmírně baví.

Přeji  všem, aby Vás Vaše práce bavila tak jako mě.

Přihlaste se

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva