Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Výhody pro členy naší linie

Moje práce je jedinečná, protože i já sama jsem jedinečná. To určitě od někud znáte …“nikdo to neudělá jako Vy“…..ano, tak to v životě je. A i Vy jste nezaměnitelní.

Pokud se stanete členkou – členem Oriflame – co tím získáte?

A co vlastně hledáte? Jak ušetřit nebo jak vydělat? Nebo nový impuls do svého života, jelikož víte, že práce s Oriflame je práce s lidmi?

Možná mých pár řádků, Vám pomůže se rozhodnout…..

Chcete být rodinnou odběratelkou Oriflame?

Skvělé ! Dozvíte se jak kosmetiku a potravinové doplňky využívat co nejlépe pro sebe. A to je cesta, jak ve svém rodinném rozpočtu ušetřit. A to nepočítám čas, který by jste strávili chozením a zjišťováním, co že ta prodavačka ve svých regálech má. Mnohdy to ani neví a pak je na Vás, co si vyberete – podle barvy lahvičky? Podle ceny? Jsem prodejce našich výrobků bezmála 30let, mnoho z nich mám vyzkoušených přímo na sobě / např. hubnutí s našimi wellness koktejly, se Super šejky /. A ode mne budete mít ještě něco navíc –povídání na téma – VY. Jen vy jste totiž tou nejdůležitější osobou pro sebe. Možná se Vám to teď zdá sobecké, ale tak to prostě je. Na to jsem při své cestě životem přišla, tak to hlásají světoví koučové osobního rozvoje jakou je například Maria Diamond. Budu Vám oporou například osobním příkladem nebo také mými stránkami.

Rozhodnete se s Oriflame vydělávat?

Naučím Vás porozumět zákonům multi-levlových firem. Není to nic snadného, ale kdo nic nedělá, nic nepokazí, ale také nikam nedojde… S tímto rčením jsem se do podnikání pustila já . Stanete se pánem svého času, budete mít pod sebou tým kosmetických poradců a můžete je vést na jejich cestě. Je to velká práce, ale také přináší velkou svobodu, velké dobrodružství, velké učení – tak to vidím já. A to mě na mé práci nesmírně baví. Poznáme společně, co je vaše silná stránka, a tu budeme při vaší práci používat. Připravte se ale na to, že tato práce vyžaduje stále se vzdělávat, hledat nové způsoby práce s lidmi. A proto není pro každého. Při mé práci mi prošlo rukama již více než tři desítky děvčat i mužů, kteří se snažili s Oriflame vydělat. A spoustě z nich se to opravdu povedlo. Osobní přístup ke každému z nich, je mojí cestou k jejich růstu.

Pokud má slova s Vámi rezonují, pokud je ve Vás touha udělat změnu, předčtěte si moje stránky Základní informace k registraci do Oriflame . A pak jistě pochopíte, že být členem je opravdu jednoduché.

Pokud chceš být u toho s námi, jiná cesta neexistuje, než být členkou naší úspěšné línie Oriflame 6871.

Ano – Chci vstoupit do Oriflame