Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

03
Zář

Wellness koktejly pro Vaše zdraví

Když se řekne Oriflame, většina si představí kvalitní dekorativní a pečující švédskou kosmetiku. Věděli jste ale, že Oriflame se kromě kvalitní kosmetiky zabývá také podporou zdravého životního stylu svých zákazníků, a to tím způsobem, že vyrábí prvotřídní doplňky stravy? Mezi nejpopulárnější produkty z oblasti péče o zdraví patří zejména Wellness koktejly, které se stanou Vašimi pomocníky při hubnutí nebo při udržování se ve zdravé kondici.

Špičkové složení

Wellness koktejly se pro Vás mohou stát plnohodnotnou a hlavně zdravou jak dopolední, tak odpolední svačinou. Jedná se o nápoj s vysokým obsahem bílkovin a dalších přírodních ingrediencí, které Vám pomohou hravě překonat chuť na sladké a rychleji se zasytit, čímž eliminujete nechtěné přejídání se.

  • Omega 3 mastné kyseliny
  • Nízký glykemický index
  • Vysoký obsah proteinů a vlákniny

Vyberte si příchuť

Aktuálně lze Wellness koktejly zakoupit ve třech příchutích. Na výběr máte buď jahodový, čokoládový nebo vanilkový koktejl. Určitě oceníte to, že nápoje jsou nejenom nutričně vyvážené a zdravé, ale také díky těmto příchutím skutečně výtečné. To se stalo mimo jiné jejich největší zbraní, protože si vás svou chutí zkrátka získají a Vy si je zamilujete. Díky tomu se snadno stanou Wellness koktejly pro Vaše zdraví nedílnou součástí Vašeho zdravého a vyváženého jídelníčku.

Další produkty z řady Wellness

Ačkoliv jsou tyto koktejly nejpopulárnějším produktem z řady Wellness od Oriflame, tak tato řada zahrnuje samozřejmě i další doplňky stravy, které také stojí za vyzkoušení. Otestujte kromě koktejlů také výborné a hlavně sytící polévky, nebo praktické ovocné či čokoládové tyčinky, které hravě ráno schováte do kabelky. Stejně jako u koktejlů platí, že se jedná o doplňky stravy bohaté na kvalitní bílkoviny a obsahující samé přírodní ingredience.