Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

27
Říj

Vaše sny

Vaše sny – Naše inspirace™

Oriflame motto Vaše sny – Naše inspirace ™ je hluboce zakořeněno v historii a odkazu naší společnosti. Po celou dobu naší 45-leté historie, jsme vždy odhodláni inspirovat a nabízet lidem možnost dosáhnout svých snů prostřednictvím našeho jedinečného obchodního konceptu. Vaše sny – Naše Inspirace ™ je projevem našeho závazku vůči Oriflame zákazníkům a poradcům, jejich sny hrají významnou roli v inspiraci nových kosmetických výrobků a programů pro rozvoj jejich vlastního podnikání.

Věříme ve sny.
Sen je individuální a osobní. Sny a cíle jsou nádherné a důležité. Oriflame záleží a vždy záleželo na plnění snů. To je naše práce. Každý den. Pro lidi po celém světě. Jste snílek? Máte vysoké cíle? Vítejte na palubě.

Věříme v krásu.
Vaše krása je stejně osobní jako vaše sny. Prostřednictvím naší unikátní kosmetiky vyrobené ve Švédsku jsme poskytli milionům lidí příležitost změnit jejich životy k lepšímu. Když vypadáte dobře, také se dobře cítíte. A když se cítíte dobře, jste připraveni dosáhnout svých cílů.

Věříme ve vás.
Naše práce začíná vašimi sny. Právě ony nás inspirují. Povzbuzujeme jednotlivé lidi k tomu, aby snili, aby si určovali své cíle. A vy jste na této cestě našimi partnery. Základem naší firemní kultury je respekt a důvěra v ostatní. Nasloucháme vám. Společně vytváříme globální síť krásy a plenění snů- Chcete naplnit ty vaše? My ano.