Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

17
Říj

Určitě ho znáte, nebo jste jej někde viděli.

Propolis, hojivý kelímek, vajíčko kód 1276 … tak jej slyším denně nazývat naše zákazníky. Originální výrobek Oriflame zázračný kelímek, je naprosto legendární – firma jej vyrábí od roku 1970 a díky své receptuře je jedinečný. Obsahuje včelí vosk, který dopomáhá hojit popraskanou pokožku. A také přírodní oleje, který vyživují a hydratují pokožku.
Dnes firma přichází s vylepšeným složením. Kód novinky je 12760, a je vylepšený o slunečnicový olej. Díky obsahu 99,9% přírodních ingrediencí je posunutý na novou úroveň. Vynikající je, že firma vyslyšela také své zákazníky – kelímek má širší okraj pro jeho pohodlnější používání.
Naši zákazníci jej používají na popraskanou kůži na rtech, na loktech, okolo nehtů, na odřeniny, na zahojení rány po popálení a také na zklidnění pokožky po bodnutí hmyzem. Pomáhá také při rýmě na suché nosíky, hemeroidech, maminkám pomáhá při kojení v péči o bradavky nebo v neposlední řadě při hojení sešité rány kdekoliv na pokožce. Na pozoru by měli být zákazníci, kteří jsou alergičtí na včelí propolis. Počtem prodaných kusů je tento výrobek TOP, ve všech zemích kde se Oriflame prodává. Ráda Vám jej nabídnu k vyzkoušení.