Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

04
Čvc

Toužíte po osobním úspěchu?

Firma Oriflame Vám jej nabízí.

Pokud se kolegyně v práci zeptáte, který výrobek od Oriflame zná- používá, dostanete asi odpověď- propolisový výrobek, zázračný kelímek, zázračné vajíčko. … ano, to je opravdu na počet kusů nejprodávanější výrobek této kosmetické značky. Mnoho zákazníků jej používá na nahojení ran na pokožce, na koutky, na záděry, na lepší hojení jizev a drobných ranek na kůži. Skvěle uklidní pokožku po bodnutí hmyzem a hospodyňky jej znají na zahojení pokožky při popálení od žehličky, od šporáku.

Pokud ale budete chtít „ jedinečnost“ této značky, tak Vám i samotný ředitel Magnus Alsterlind nabídne „Cestu k úspěchu“ . Jedná se o vyjímečný multi-lévlový systém, kterým se Oriflame šíří mezi své zákazníky v ČR. Zákazník nakupuje za katalogové ceny své oblíbené výrobky. Člen Oriflame nakupuje za ceny nižší o 23% a může také přivádět další zájemce o nižší ceny. Tím se mu tvoří línie, stává se lídrem skupiny, která mu přináší další zisk od Oriflame. Oriflame „Cesta k úspěchu“ je jedinečná tím, že díky svým členům lídr stoupá na další stupínky – manažer- direktor a dále. Mě na této Cestě baví, že Oriflame mě platí, ale jejím zaměstnancem nejsem.

Přidejte se k nám a tvořte si svoji „Cestu k úspěchu“. Vedení firmy Vás bude všemožně podporovat, pomáhat Vám. Protože v Oriflame , jsou tím nejdůležitějším – jeho spokojení lidé.