Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

30
Kvě

Štětce Oriflame k dokonalému nalíčení

Používáte k nalíčení štětce? Pokud ne, nechejte se inspirovat…Patřím mezi ty ženy, které ke svému zkrášlení, denně použijí štětce. Mám 7 oblíbených, základních štětců. Na korektor, na make-up, na pudr, na líčka, na obočí, na stíny a na rtěnku.

Na korektor – je malý a pokud potřebuji zakrýt barevné nerovnosti na pleti, nějaký pupínek, pigmentovou skvrnu nebo zakrýt červené žilky dostanu se sním i do záhybů. Na make-up – dlouho jsem používala hranaté houbičky, ale jak jsem vyzkoušela štětec, nedám na něj dopustit. Jeho veliká přednost je, že nejsem špinavá na prstech a ani za nehtama. Na pudr – je z nich největší, tak jako akorát, aby pokryl větší plochu mé pleti.  Na tvářenku – to je ten zkosený, kopíruje pěkně sklon nanášení. Na obočí – firma Oriflame nabízí fantastický štětec svým zkosením a krátkým, pevným vlasem. Barvu z tužky nanesu přímo na štětec a udělám přesnou špičku či zaoblení, jaké potřebuji.  Na stíny – líčení očí dotahuji až k obočí. A proč na rtěnku? Rtěnka lépe drží na rtech a hlavně – vypoužívám  celou rtěnku až do konce. Rtěnka je totiž 1-2cm v usazená v jejím obale. Tak dlabu a dlabu a jsem vždy překvapená, kolik jí tam ještě mám.

Štětce jsou překvapivě měkoučké na dotek, vyrobené z nylonových štětinek a bambusu. Jen nejnutnější část na upevnění je z hliníku.  Štětce od Oriflame jsou vynikající tím, že jsou tak akorát pevné, neuhýbají při líčení, dostatečně veliké pro skvělý výsledek nalíčení. Používání štětců má to mnoho výhod- nesahám do líčidel prsty, nejsem špinavá za nehtama, líčení je rychlé, dokonalejší a déle vydrží. A to už stojí za to pořídit si toto „dívčí nářadí“. Údržba je minimální – jednou za 14dní všechny štětce umyji s tekutým mýdlem, pořádně vyperu pod čistou tekoucí vodou a nechám volně ve skleničce uschnout.