Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Prostřeno – Švédská kuchyně

 „Prostřeno“ pro Vás

Není krásy bez zdraví.

Této myšlenky se drží zakladatelé firmy Oriflame Jonas a Robert of Jochnikovi. Od svých začátků podnikání s kosmetikou, podporují nejenom vývoj kosmetických výrobků ale také lékařský výzkum inspirovaný přírodou. Díky jejich vytrvalosti se také od roku 2011 v České republice prodávají wellness doplňky zdravé výživy.

Pro Oriflame pracuje vědecký tým, sídlící v jižním Švédsku, oblast Igelosa. Jsou v něm lékaři, odborníci na výživu a šéfkuchaři, kteří pracují na lékařsky certifikované klinice, kde vyvíjejí a zkoumají řešení pro prevenci a léčbu řady problémů, s nimiž se lidé potýkají. S Oriflame se již několik let můžete starat nejen o své tělo pomocí vyživujících látek, ale výsledky jsou znát také v  péči o pleť. Naše potravinové doplňky jsou bohaté na vitaminy, minerály, proteiny a základní mastné kyseliny (Omega 3 a Omega 6) a vyvinuté uznávanými švédskými lékaři. Mohou vám pomoci zhubnout a uchovat vaše tělo plné zdraví a energie, abyste se dostali do formy, po jaké toužíte. 

Celý nabízený sortiment obsahuje rituál pro krásu skládající se z produktů, které využívají ty nejpřirozenější procesy a ingredience. Navíc jsou vyvinuty ve Švédsku – zemi známé pro své čisté životní prostředí. 

Pořádám  setkání  – „Prostřeno pro Vás“, na kterém nabízím

Wellness koktejly Natural Balance – vanilkový, jahodový, čokoládový

Jejich základní složení je: hrášek, červená řepa, jablko /odrůda Gramy Smyt/,vejce, šípek, Omega 3+6, sukralóza 0,03%, případně kakaový prášek

Wellness polévky Natural Balance  – chřestovou a rajčatovou – bazalkovou

Jejich základní složení je: sója, hrášek, brambor, chřest nebo rajčata s bazalkou

Wellness tyčinky Natural Balance –  čokoládovou a ovocnou

Jejich základní složení je: sója, hrášek, syrovátka, ječmen, ovesné vločky, rýže, pšenice, případně kakaový prášek nebo granátové jablko, akácie a borůvka.

Toto setkání pořádám pro členy naší línie  Oriflame a jejich zákazníky  zcela  ZDARMA.

Setkání  „Prostřeno pro Vás“   provedu po domluvení termínu předem – v našich studiích Oriflame v Uherském Hradišti , ul.Všehrdova 615  nebo ve Zlíně  Oriflame- Zarámí, budova PSG. Toto je možno provést také doma u zákaznice nebo v předem smluvených prostorách. Na setkání  se snažím o maximálně  4 účastnice / členky nebo zákaznice / najednou.

                                                                                                                                        

Máte zájem zdravě zhubnout a naučit se zdravěji stravovat?

Jsem tady pro Vás. Naše výrobky jsou vhodné pro bílkovinovou dietu, se kterou jsem já sama zhubla během 3 měsíců 10kg a dovedla svých několik členek Oriflame k výsledkům, které si určily samy. Nejlepší výsledek jedné naší členky – 38kg váhového úbytku za rok práce se svým tělem. Jen a pouze s dopomocí bílkovinové diety a wellness koktejlů Natural Balance.

Máte zájem o setkání ?  Prosím o vyplnění kontaktů na Vás.

Po obdržení Vaší žádosti, se Vám určitě v co nejkratším termínu ozvu a domluvíme se na místě a čase konání. 

Přihlaste se

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva