Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

02
Dub

Jak pečovat o okolí očí

bioclinic-150x150Máme pro vás oční krémy pro každý věk a potřebu pleti!

Často se stává, že si budujeme a snažíme se dodržovat kosmetické rituály a zvyky, a přitom úplně zapomeneme na okolí očí, které je však velmi důležité. Jde o jednu z nejcitlivějších oblastí našeho těla; právě tady se jako první objeví známky stárnutí, které prozradí náš věk. Proč jí tedy nedopřát péči, spojenou s našimi specifickými potřebami? Vzhledem k široké škále produktů na trhu je velmi důležité používat ty, které skutečně ladí s tím, co potřebujeme, a to je přesně to, co vám nabízíme – oční krémy pro každý problém. Níže naleznete pár příkladů.

  • Tmavé kruhy? Ta pravá péče pro vás je Bioclinic! Zredukuje tmavé kruhy a zlepší mikrocirkulaci; výsledkem je odpočatý, relaxovaný efekt.
  • Podrážděná pleť kolem očí? Pomůže vám Milk & Honey – vyživí a zklidní pleť bio výtažky z mléka a medu.
  • Otoky a jemné linky? V tomto případě prostě musíte vyzkoušet Ecollagen – zmírní otoky a zchladí pleť kuličkovým aplikátorem, zároveň opraví jemné linky obnovujícími rostlinnými kmenovými buňkami.
  • Ztráta pružnosti? Vyzkoušejte oční krém Royal Velvet s bohatým složením, které zpevní a vypne pleť. Luxusní výtažek z kořenů kosatce obnoví oční kontury.
  • Hrubší vrásky? Potřebujete silnější péči, jako je oční krém Time Reversing SkinGenist s účinnou ingrediencí GenisteinSOY, který má výrazný omlazující efekt a zpevní pleť kolem očí.

Které krém je ten pravý právě pro vás?
Vyberte si ten, který vyhovuje vašim potřebám!