Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Oriflame Zlín

Krásné, prosvětlené studio Oriflame najdete ve Zlíně na Zarámí. Vchod máme za novinovým stánkem před budovou PSG a je klimatizované, s pěkným dětským koutkem. Jeho činnost jsem zahájila v roce 2008 a je přístupné pro členy i zájemce o výrobky švédské přírodní kosmetiky. Studio slouží k odběru objednaného zboží, zkoušení výrobků, nákup katalogů a vzorků, udělání objednávek, vyřízení reklamací.Studio využívám pro osobní poradenství v péči o pleť a líčení. Toto poradenství nabízím mimo veřejnou otevírací dobu studia a děvčata i ženy získají nové informace o tom  jakou mají pleť, jaké krémy jsou pro ně nejvhodnější, jaké barvy jim sluší podle barvové typologie a jak se líčit …. A mají-li zájem, i něco více o jejich osobnosti.Každé druhé úterý v katalogovém období probíhá v našem studiu „Setkání s direktorkou“. Na úspěšné členy čekají krásné dárky, pro všechny účastníky potom informace o nových výrobcích, ochutnávky wellness doplňků, informace o akcích Oriflame a podobně. Všichni jste vítáni v Oriflame Zlín.Oriflame si stále drží svoji jedinečnou pozici na trhu také díky své Cestě k úspěchu. Pokud se někdo rozhodne s Oriflame vydělávat a patří do naší línie, mám zájem, aby rozuměl rozdělování odměn-výplat. Pochopit správně multi-lévl-marketinkový systém, kterým je Oriflame nabízena, není jednoduché pro každého.

A jelikož máme 17 katalogů za rok, máme také 17 výplat. Určitě je skvělé, že děvčata tomuto systému rozdělování slevy z obratu rozumí. Vždyť jsou to peníze za jejich dobrou práci, za skvělou brigádu. S Oriflame se dá opravdu dobře přivydělávat, a nebo jako já – vytvořila jsem si své pracovní místo na trhu práce a postarala se sama o sebe. Neznám nic svobodnějšího než organizovat svoji práci, sám sebe a mít podle toho výdělek.

Tradice Oriflame ve Zlíně

Již více jak 20let je ve Zlíně a okolí Oriflame vidět také na veřejných místech. Prezentujeme své výrobky pomocí propagačních stánků, na různé téma a s aktuální nabídkou výrobků. Naše prezentace jsou vidět na velkých akcích pro ženy a také děti.

Oriflame v ČR již více jak 5let  nabízí také wellness potravinové doplňky. První z nich byly bílkovinové koktejly, pomocí nichž máme blíže ke zdravému stravování. Tyto koktejly jsou ale také skvělými pomocníky k bílkovinové dietě – k redukci váhy. K tomu nám slouží i váha Tanita, která změří v těle např. vodu, tuky, svaly, ukáže náš biologický věk. Své znalosti k této problematice nabízím každému, kdo o to projeví zájem. Více vědomostí o zdravém stravování získávají naši členové a jejich zákazníci díky odborným školitelkám firmy Oriflame.

Již od roku 1995, pořádám pravidelně také ve Zlíně školení našich členů ve spolupráci s kosmetičkou paní Teichmannovou. Je tou nejlepší firemní odbornicí, která nás učí základům péče o pleť, umět si vybrat a nabídnout výrobky, poradit s kosmetikou Oriflame dalším zákazníkům. Pořádám také školení k osobnímu rozvoji, prodejní dovednosti, barvové typologii i wellness školení.

Přidejte se k nám a objevte svět krásy, zdraví i úspěchu.

 

Registrace Oriflame ZDARMA

 

Členstvím v Oriflame po registraci získáte:

  • Cenově dostupnou – kvalitní kosmetiku pro celou rodinu
  • Pravidelné zasílání katalogů a nabídek Oriflame, doručení zboží do tří dnů od objednání
  • Zkoušení výrobků pomocí testerů, poradenství péči o pleť, poradenství vizážistky ZDARMA
  • Možnost zisku z prodeje výrobků Oriflame
  • Možnost výdělku a samostatného podnikání, pomocí jedinečného systému, kterým se Oriflame nabízí.