Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

26
Zář

Oriflame pro Vaše zdraví

Paní Helenku znám více jak 15let a patřila mezi mé zákaznice, co milují hlavně naše mýdla, vůně, krémy na ruce, sprchové gely, někdy rtěnky, laky na nehty….. Nebyla velkou odběratelkou, katalogy a vzorky vždy ode mě měla, a když onemocněla a přestala chodit do práce, nosila jsem jí zboží až do domu. Naučila si kamarádky a paní doktorky, že přinese vždy voňavé mydélko od Oriflame ….

Několikrát také ochutnala naše wellness koktejly i tyčinky a byla u toho, jak jsem s bílkovinovou dietou pomocí našich koktejlů zhubla 10kg. Ani mě potom už nenapadlo, jí nabízet členství v Oriflame. Zákazníky také potřebujeme a já si u jejích kafíček odpočinula a ještě se od ní učila životu. Víte, má dar vykládat karty…. ale to je na jiné povídání ….

Na konci srpna jsme se viděly po delší době, byly dovolené a ona se v našem studiu rozpovídala, že ji zase trápí vyšší hodnota cukru v krvi a že ji ty prášky už nebaví. Né a né ty hodnoty klesnout … na to jsem vzala náš skvělý výrobek Wellness by Oriflame Natural balance shake , postavila před ní půlku balení a prostě jí ho dala, ať jej opravdu využije na odpolední svačiny. Bylo tam dobrých 10 dávek.

Po 14 ti dnech se paní Helenka objevila v našem studiu a já myslela, že si jde zase na mýdla…. a ona se přišla zaregistrovat! PO 10ti DÁVKÁCH NAŠEHO KOKTEJLU JÍ KLESLA HLADINA CHOLESTEROLU O NĚKOLIK STUPÍNKŮ NÍŽE a paní doktorka jí snížila dávky prášků. Když jsem se jí zeptala, jestli to paní doktorce nebylo divné, řekla, že se divila, ale myslela si, že začala jíst více zeleniny. Tak ji u toho, zatím nechala. To, že Oriflame koktejly Natural Balance jsou z 99,7% přírodní, mají nízký GI- 28, a poměr mezi bílkovou a cukry je 1:1, neobsahují lepek, jsou bez konzervantů, neobsahují GMO /geneticky modifikované potraviny/ a neobsahují umělá barviva, z nich dělá vynikající doplněk stravy pro zdraví každého člověka.

Tento příběh je pro mě skvělá odměna – potvrzení toho, že Oriflame JE kvalitní značka.

Pokud chcete cokoliv změnit, musíte začít od sebe. Přeji Vám, ať se Vám daří.