Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

02
Dub

Krok za krokem: Omlazující rituál péče o pleť

Top_Skin_Routine

Kompletní rituál péče využívající řadu Ecollagen

Aby pleť zůstala zdravá a vypadala mladě, je nezbytné věnovat jí 2 minuty péče dvakrát denně. Rituál o čtyřech krocích umožní pleti dýchat a lépe přijímat působení každého kosmetického produktu. Čtěte dále nebo se podívejte na náš jednoduchý rituál navržený tak, aby maximalizoval působení vaší pleťové kosmetiky.

1) Čištění

Čisticí gel

Prvním krokem rituálu je vyčistit pleť a odstranit odumřelé buňky. To umožní pleti, aby lépe vstřebala další kosmetickou péči.
Čisticí gel a pleťovou vodu aplikujte ráno a večer pro odstranění make-upu, přebytečného mazu
a dalších nečistot.

Pleťová voda

Pleťová voda zklidní a vyrovná hladinu hydratace v pleti a připraví pleť na lepší vstřebání dalších produktů. Pleťovou vodou odstraníte poslední stopy make-upu a zanecháte pleť pocitově zvláčněnou a zpevněnou, z méně viditelnými póry.

2)  Oči

Oční krém

Pleť kolem očí je tenčí a jemnějši, proto se zde dříve projeví i známky stárnutí. Oční krémy mají lehčí texturu a snáze proniknou do pleti. Nejsou parfémovány, aby nedocházelo k podráždění pleti. Oční krém používejte ráno a večer pro vyřešení specifických problémů pleti, jako jsou tmavé kruhy, otoky a vrásky.

3) Krok navíc

Účinky denního a nočního krému nejlépe podpoříte použitím séra. Séra obsahují vyšší koncentraci aktivních ingrediencí, které proniknou hlouběji a rychleji do pleti. Sérum naneste každý den pod hydratační krém.

4)  Hydratace

Denní krém

Svou ranní rutinu zakončete denním krémem pro hydrataci a ochranu pleti proti denním agresorům, jako je znečistěné ovzduší. Ráno si vyberte krém s SPF, který ochrání vaši pleť před škodlivými UV paprsky. Aplikujte jej na obličej, krk a dekolt pro maximální ochranu. Vyhněte se okolí očí, protože již je ošetřeno očním krémem.

Noční krém

V noci vaše pleť odpočívá a regeneruje se, lépe tedy vstřebá výkonné ingredience obsažené ve vašem nočním krému. Aplikujte na vyčištěnou pleť po nanesení séra, abyste podpořili mladý vzhled pleti.