Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

09
Říj

Kosmetika Oriflame

Dobrý den,

 • znáte kosmetiku Oriflame a její poslední nabídku?
 • A můžu Vám nabídnout nakupování o 23% levněji?

Kosmetika oriflame je švédská přírodní kosmetika, postavená na základech jako je úcta k lidem a životnímu prostředí. Majitelé – bratři Jochnickovi, budují svoji firmu již více jak 50let a dbají na špičkový výzkum v kosmetickém průmyslu, bezpečnost práce svých zaměstnanců i kvalitě celého sortimentu. Oriflame wellness nabídka je velmi kvalitní, ověřená výzkumným týmem doktorů ze švédské Igelosy a Nadace Oriflame je způsob, jakým tato firma pomáhá ženám a dětem v nouzi. Oriflame je také hrdým partnerem a oficiálním dodavatelem kosmetiky pro Mezinárodní tenisovou asociaci /WTA /.

Kosmetika Oriflame v katalogu

Katalog Oriflame vychází každé tři týdny a nabízí více jak 1000 výrobků pro celou rodinu, pro všechny věkové skupiny. Je výrobcem svých kosmetických produktů. Nejznámější z nich je bezesporu zázračný kelímek propolis – na opary, na koutky, na popáleniny, hojí rány po uřezání, zklidní pokožku po bodnutím hmyzem…. V  laboratořích v irském Dublinu a švédském Stockholmu se výzkum nejvíce soustředí na pleťovou kosmetiku. Její nejnovější nabídka pleťové kosmetiky je řada True perfection. Obsahuje extrakt z perské akácie, která dopomáhá neutralizovat buněčné nečistoty v pleťových buňkách, vyrovnává tón pleti, vyhlazuje strukturu pleti a zlepšují projasnění pleti pomocí přírodní aktivní látce bohaté na aminokyseliny a minerály. Dále v katalozích Oriflame najdete nabídku tělové kosmetiky. Nejznámější je řada Med a mléko, řada Silk s mléčnými protejny, řada s mořskými minerály nebo zázvorový olej-Chytrý olej pro krásu. Oblíbené mají zákazníci výrobky v péči o nohy, vlasy, dětskou kosmetiku. Dekorativní kosmetika od Oriflame je známá u našich předních vizážistů a používá ji i Tereza Maxová, naše dlouholetá tvář Oriflame. S ní je Oriflame spjaný již mnoho let – přispíváme svými nákupy do Nadace Terezy Maxové, která pomáhá dětem v dětských domovech.

Kosmetičtí poradci Oriflame výrobky nabízí mezi konečné spotřebitele. Distribuci zboží má Oriflame na špičkové úrovni a proto se spokojení zákazníci rádi stávají rodinnými odběrateli této značky. Členové mají mnoho výhod.

 • Získají nižší ceny u svého zboží,
 • mají pravidelný přísun katalogů,
 • spoustu informací o kosmetice,
 • možnost s touto značkou vydělávat jako prodejci.

Ti nejšikovnější si zajistili pracovní místo na trhu pomocí systému, kterým se Oriflame šíří mezi zákazníky. Oriflame manažeři, direktoři také zajišťují v České republice síť kosmetických studií, kde je možné na zboží přijít nahlédnout, vyzkoušet. Jedním z nich je například Studio Oriflame v Uherském Hradišti na hlavní světelné křižovatce nebo studio Oriflame ve Zlíně na Zarámí.

Objevte příležitost Oriflame – vypadejte skvěle, vydělejte si a bavte se.

VSTUPTE DO SVĚTA KRÁSY, ZDRAVÍ I ÚSPĚCHU.

 

Registrace Oriflame ZDARMA

 

Členstvím v Oriflame po registraci získáte:

 • Cenově dostupnou – kvalitní kosmetiku pro celou rodinu
 • Pravidelné zasílání katalogů a nabídek Oriflame, doručení zboží do tří dnů od objednání
 • Zkoušení výrobků pomocí testerů, poradenství péči o pleť, poradenství vizážistky ZDARMA
 • Možnost zisku z prodeje výrobků Oriflame
 • Možnost výdělku a samostatného podnikání, pomocí jedinečného systému, kterým se Oriflame nabízí.