Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

08
Bře

Každý den s Oriflame

Minulý víkend jsem dostala otázku – „Co za celý den potřebuji od  Oriflame “. Nejdřív  jsem  se tomu smála a pak odpověděla,že  toho moc  nepotřebuji… ale večer před spaním jsem nad tím začala více přemýšlet.

Ráno vstanu, udělám si bílkovinový koktejl Natural Balance, abych rozhýbala metabolismus. Příchuť mi je jedno, ale opravdu musím říct, že po něm nemám tolik chuť na sladké. Při každodenní ranní sprše používám šampon a kondicionér na vlasy Med a mléko, sprchový pílink malina-máta  a před fénováním ještě použiji olej Eleo – na lesk a regeneraci vlasů. A aby mé vlnité vlasy držely trošku tvar, použiji lak na vlasy HairX Volume Boost.  Poté si umyju zuby s kartáčkem Optifresh  a zubní pastou- nejraději mám bylinnou Optifresh System 8. A mám taky lepší pocit, pokud si vypláchnu pusu ústní vodou Optifresh System 8. Tu moc zákazníků asi nemá, nebývá moc v katalozích. Pro dobrý pocit po celý den použíji  také některý z našich sprejů proti pocení Activelle. No a nezapomenu se natřít denním krémem- nejraději mám opravdu řadu Optimals Vital Definition 50+. Je nejen bojující proti vráskám, ale také hydratační. Je cenově dostupný a hodí se kdykoliv v létě i v zimě. Na moji celoživotně mastnou leť – říkám ideál. Při snídani ještě lupnu denní dávku vitamínů,minerálů a Omega 3 pro podporu mého  zdraví a jeden vitamín na vlasy, pleť a nehty Hair + Nail NutriComplex . Skvělé doplňky stravy, od specialistů na lidské zdraví, ze švédské Igelosy. Né nadarmo má Oriflame slogan “Krása ze vnitř i zvenčí.”  Pokud odcházím za prací z domu, určitě se vždy nalíčím. Štětce i výrobky dekorativní kosmetiky mám od Oriflame… řekněme tak 9 z 10 výrobků. A co je ten jediný, co není Oriflame, to Vám řeknu někdy příště. JNo a nesmím zapomenout na svoji vůni – mnoho let jsem milovala Giordani Gold. Ale od doby co přišel do nabídky POSSESS, jsem z něj úplně vedle. Krásná dřevito -květinová vůně s květy ylang-ylang mě prostě dostala. Je pravda, že v létě se nosit nedá -je to těžší vůně a to mám pak  jiné favotky. Například MY NakedTruth s vůní jabloňových  a bavlníkovými květů je nádherná na jaro – úplně evokuje květnové kvetení stromů….Přes den už jen použiji několikrát rtěnku nebo v zimě spíše  barevný  balzám na rty SPA a snažím se o další dávku našeho koktejlu nebo wellness tyčinky. Jsou skvělými pomocníky jako svačinky Natural Balance. Taky mám ještě v kabelce výživu na nehtová lůžka. Pěkné nehty jsem se snažila mít již od svých dětských let. Pozor, myslím přírodní nehty!  Doma se večer odlíčím s mycím gelem řady Ekolagen, a oči s micelární vodou Diamond. No a použiji noční krém. Řada Bioklinik je taky výborná, pracuje na vyrovnání pleti po dobu mého spánku velmi obratně. Její účinky jsou doložené lékařskými testy a mnoha spokojenými zákaznicemi. V nočním stolku  u mě najdete balzám na rty a hlavně krém na ruce. V zimě si dělávám i zábaly na ruce. Použiji zázvorový olej u nás nazývaný Chytrý olej pro krásu Swedish Spa a dobrý krém – nejlépe řady SPA noční krém na ruce a ruce strčím do rukavic. Igelitových, co mi zůstávají z barev na vlasy. Ráno mám ručičky jako Majolenka.

A pak že je toho málo. No fakt se mi vyplatí být členkou Oriflame. Nevím, jak bych tolik zboží sháněla někde po drogériích a kolik by mě to stálo času a peněz. S Oriflame výrobky jsem plně spokojená. Kvalita v porovnání s cenou je skvělá. Reklamace není problém, a moc se mi líbí, že Oriflame dbá na ekologii. Ráda také svými nákupy přispěji na Nadaci pro děti, kterou Oriflame sama vlastní. A příště Vám napíši, jaké používám nekosmetické přípravky firmy Oriflame. Už nyní mě napadá, že jich není málo.