Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Zdokonalující noční krém NovAge Skinergise

Noční krém NovAge Skinergise Ideal Perfection slouží k posílení a regeneraci pleti v důsledku škodlivých vlivů různých stresorů během dne a přispívá k tomu, aby pleť ráno vypadala opět odpočatě a plná života.
KLINICKY PROKÁZANÁ HYDRATACE PO CELOU NOCΔ1

VIDITELNĚ VYLEPŠENÁ TEXTURA PLETI – 79 % SOUHLASÍ*2

PLEŤ RÁNO VYPADÁ ODPOČATĚ – 88 % SOUHLASÍ*1

DROBNÉ VRÁSKY JSOU MÉNĚ VIDITELNÉ – 71 % SOUHLASÍ*2

Krém s hutnou texturou, který pleti pomáhá zregenerovat se po celodenním kontaktu s vnějšími agresory a vyhlazuje ji a vyživuje během spánku. Složení obsahující niacinamid a kyselinu glykolovou pleť intenzivně hydratuje, pomáhá zmírňovat viditelnost drobných vrásek a zlepšovat celkovou texturu pleti. Vitamín E navíc jako bonus pomáhá zadržovat vláhu uvnitř pleti.

Niacinamid postupně zlepšuje a vyhlazuje pokožku. K tomu revitalizační technologie Taurine pomáhá pleť revitalizovat a snižovat viditelnost drobných vrásek. Extrakt z kmenových buněk açaí, které působí jako antioxidant, navíc chrání pleť před volnými radikály, zvyšuje hydrataci a dodává energii pleťovým buňkám, čímž společně s taurinem pleť celkově revitalizuje.

S revitalizační technologií Taurine, extraktem z kmenových buněk açaí, niacinamidem, kyselinou glykolovou a vitamínem E.

Nekomedogenní. Klinicky, dermatologicky a spotřebitelsky testováno.
Δ1Stratum corneum. Samotný noční krém, po prvním použití. *1Spotřebitelský test. Samotný noční krém, po prvním použití. *2Spotřebitelský test, samotný noční krém, po 1 týdnu používání.

Cena: 579 Kč