Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Čokoládový SuperShake na regulaci hmotnosti – náhrada stravy

SuperShake na regulaci hmotnosti – náhrada stravy je nutričně bohatý pokrm v podobě snadného nápoje. Staví na vědeckých poznatcích a inspiraci skandinávskou dietou a jeho cílem je podpořit a stabilizovat vaše cíle v oblasti hubnutí. Vysoce kvalitní prášek je obohacený přírodními přísadami, rostlinnými proteiny, vlákninou, zdravými tuky a 23 esenciálními vitamíny a minerály.

Vyvážené a výživné řešení – které funguje! Wellness by Oriflame věří ve spojení zdravého jídelníčku, dostatečné hydratace, fyzického cvičení a pozitivního životního stylu, které dohromady optimalizují vaše celkové zdraví a fyzickou i duševní pohodu.

SuperShaky na regulaci hmotnosti jsou vyvážené porce potravy, které vám mají bezpečně, prakticky a účinně pomoci udržet kontrolu nad kalorickým příjmem. Společně s naším holistickým přístupem vás tyto výživné nápoje posunou na cestě k úspěchu!

Diety mohou být náročné! I když dosáhnete svého cíle, čelíte další výzvě – svou novou váhu udržet. SuperShaky vám s hubnutím pomohou! Tyto nutričně plnohodnotné nápoje vám umožní si jídla, porce a přijímané kalorie snadno zorganizovat. Receptura nápoje je sestavena vědci tak, aby dodala kýžené výsledky – nápoj má vysoký obsah proteinu, který tiší hlad a udržuje hladinu energie, obsahuje vlákninu, která podporuje trávení, a navíc je vhodný i pro vegany*! Nabízíme dvě lahodné příchutě, vanilku a čokoládu.

Protein přispívá k tvorbě a udržení svalové hmoty. Když dietu bohatou na protein spojíme s cvičením, může to také přispět k redukci tukové hmoty. Smícháme-li nápoj nahrazující jídlo s 250 ml 1,5% kravského mléka, nebo s 310 ml sójového mléka, dodáme tělu přes 20 g proteinu**.

Vláknina zdraví prospívá mnoha způsoby. Výzkumy ukazují, že strava bohatá na vlákninu souvisí s nižším rizikem srdečního onemocnění, cukrovky 2. typu a určitých druhů rakoviny (Reynolds et al., 2019). Dospělí obecně v potravě nepřijímají dostatek vlákniny. Jedna porce SuperShaku tělu dodá nejméně 4,5 g vlákniny, a až 7 g, pokud jej smícháme se sójovým mlékem.

Už jen vědomí, že díky jednomu praktickému nápoji tělu dodáváte vše potřebné, může pomoci snížit stres spojený s dietami a uvolnit vám pozornost, kterou tak můžete napřít do každodenního života. Chcete-li zářit zdravím, zvolte SuperShake na regulaci hmotnosti – vyvážené řešení, které vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Chopte se kontroly. Jděte za svým úspěchem.

Nutriční informace – Čokoládový SuperShake na regulaci hmotnosti – náhrada stravy se sójovým mlékem

238 kcal

7,8 g tuky (z toho 3,2 g nasycené)

17,9 g sacharidy

14,2 g cukry

6,7 g vláknina

20,7 g rostlinný protein

1,04 g sůl

Slazeno přírodní stévií z rostlinných zdrojů

Esenciální mastná kyselina, kyselina linolová, ze slunečnicového oleje

23 esenciálních vitamínů a minerálů

Inspirováno skandinávským jídelníčkem

Cena: 1179 Kč