Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

22
Bře

Hloubková analýza pleti přístrojem API

Většinou každá žena používá denně pleťový krém. Troufnu si ale říci, že 90% žen neví, jestli jejich pleť dostává ty složky, které její pleť potřebuje proti předčasnému stárnutí.

Jakmile jsem získala do svých rukou přístroj API, dostalo mé podnikání skvělý náboj. Nabízím totiž „hloubkovou analýzu pleti“ a to konkurence okolo mě nedělá. A to, mě na mé práci baví – dělat věci jinak, zaujmout, vyřešit zákaznici problém.

Problém s doporučením pleťové kosmetiky mi dnes pomáhá vyřešit přístroj API- novinka od Oriflame. Dokáže analyzovat pleť v sedmi ukazatelích, které ovlivňují stav naší pleti: hydratace, pružnost, citlivost, velikost pórů, melanin, sklon k akné a hloubka vrásek. Přístroj je připojen k počítači či tabletu a naměřené hodnoty ukáže v grafickém zpracování. Samotné testování trvá několik málo minut a mé zákaznice vidí jednotlivé výsledky měření přímo před sebou a ještě jí je zašlu emailem. Pak už jen listujeme katalogem a já se snažím doporučit správné výrobky pro její pleť. Možnost kombinovat a měnit pleťovou kosmetiku podle ročního období a stavu pleti, ještě dnes spoustu zákaznic překvapí. Pokud se zákaznice rozhodne pro změnu v péči o pleť, dostane ode mne nabídku po třech měsících analýzu zopakovat. Snažím se, aby každá zákaznice odcházela s pocitem, že pro sebe něco udělala, něco se dozvěděla, dostala vzorky pleťové kosmetiky vhodné pro ni. A protože ráda doporučuji celé řady NovAge, problém s cenami vyřeší moje nabídka na místě: „Staňte se členkou Oriflame „ klesne Vám cena o 23%. 
Z jedinečného přístoje jsem opravdu nadšená. Mé členky z línie si mě samy volají na „obyvákovky“ a já cítím, že naše zákaznice mají důvod být s Oriflame spokojené.