Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

10
Lis

Jak dobře nakoupit Vánoční dárky od Oriflame

Všude okolo nás je krásný barevný a teplý podzim. Jen datum v kalendáři nám naznačuje, že Vánoce se blíží a my budeme chtít nakoupit svým blízkým nějaký ten dárek. Také marně vzpomínáte, jaké byly loňské Vánoce? Co jste měli pod stromečkem vy a co jste darovali svým nejbližším? No vidíte a než se nadějete, budou tady Vánoce 2014. Neúprosně nás na to upozorňují také Vánoční nabídky firmy Oriflame. Vánoční katalogy jsou již mezi aktivními kosmetickými poradkyněmi a již nyní máme možnost přemýšlet, s jakými výrobky od Oriflame uděláme radost svým blízkým. kat-17

Jste zákazníkem Oriflame?

Určitě bych doporučila mít kompletní nabídku od Oriflame – katalog 16 i 17. Chtějte je od svých poradkyň Oriflame. Již nyní si je mohou pro Vás koupit v našich studiích Oriflame Uherské Hradiště, ve Zlíně na Zarámí, ve Veselí nad Moravou i Břeclavi. Dobrou kosmetickou poradkyni poznáte také podle toho, jestli Vám nabídne vzorky krémů, vůní nebo vzorky dekorativní kosmetiky. Pokud u nějakého výrobku vzorek není, určitě Vám výrobek může objednat a případně firmě vrátit. Nechejte si poradit dárek od zkušených prodejkyň nebo se přijděte poradit přímo do našich studíí. Zkušenosti s výrobky od našich spotřebitelů   jsou k nezaplacení a právě toto odlišuje nákup Oriflame od nákupů z maloobchodní sítě. Osobní přístup a doporučení od přítele k příteli, je hlavní filosofií firmy Oriflame. Pokud budete chtít nakoupit více dárků, určitě se Vám vyplatí být členkou firmy. Stačí mi vyplnit vaše údaje do přihlášky a připsat objednávku. Vše potřebné za Vás vyřídím já. Ceny mají členové o -23% nižší, než jsou v katalogu. A to se v případě Vánočních nákupů určitě vyplatí. A ještě tím získáte dárky a katalogy na další období roku 2015. Všechny potřebné informace najdete na mých stránkách www.zuzanasovisova.cz

15480_10152491281976409_7122411418665907350_n

 

Registrace Oriflame ZDARMA

 

Jste již členkou / členem / Oriflame?

Nezapomeňte na Vaše zákazníky, kteří by měli zájem o naši nabídku. Jsou všude okolo Vás. Kosmetika Oriflame není nikde v obchodech a od vybrání, objednání a doručení zboží přece jen uplyne nejméně 3-4 pracovní dny. Na švédskou kosmetiku inspirovanou přírodou, kterou její výrobky vyvíjí odborníci v Dublinu a nejsou zkoušeny na zvířatech, si zákazníci rádi počkají . Udělejte jim servis a mějte zájem vyhovět jejich přání. Zisk z prodaného zboží je pro každého člena Oriflame pěknou odměnou.

A moje tipy na Oriflame dárky:

  • novinka dámské vůně POSESS – parfémovaná voda okořeněná tóny květů ylang ylang, indonéské pačuli a královským ananasem s nádherným flakonkem okouzlí každou ženu, ze které čiší jistota, energie, důraz, svůdnost. Taková je vánoční vůně od Oriflame inspirovaná Kleopatrou….
  • pánská vůně DARK VOOD obsahující tabák, guajakové dřevo a černý pepř a získala titul VŮNĚ ROKU- vyhodnocená v pánské kategorii Popular.
  • tělová kosmetika Med a mléko nikdy neurazí, příjemně překvapí a je obohacena mléčnými proteiny. Svojí kvalitou je to nejlepší, co Oriflame nabízí jako dárek pro celou rodinu.
  • Oriflame TOP svými prodeji po celém světě – ojedinělý výrobek propolisový kelímek se bude prodávat s limitované edici jako sada 4 kusů různých vůní. Základ ale zůstává- propolis v mastném provedení : na opary, koutky, popáleniny, promaštění a vyhojení suché pokožky .