Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Jaké je to být kosmetickým poradcem

Kosmetickým poradcem Oriflame se může stát kdokoli – výdělková příležitost je jedinečná.

Vzhledem k výjimečné flexibilitě, kterou kosmetický poradce má, vyhovuje Oriflame jakémukoli životnímu stylu. Ať už hledáte možnost, jak si přivydělat, chcete tuto možnost při výdělku převést na plnohodnotnou kariéru nebo si užívat finanční nezávislosti, Oriflame je pro vás tou správnou volbou. Ať už jste zaměstnaní na plný či částečný úvazek či pracujete na volné noze, z domova, či stále studujete, ať jste v důchodu či v domácnosti s dětmi, můžete si stanovit čas, který vám vyhovuje, a být svým vlastním šéfem! Vy jste ten, kdo určuje, kolik vám každý měsíc přibude do peněženky – je jen na vás, kolik si vyděláte. Vše to závisí na množství úsilí, které tomu věnujete. Budete si moci užívat Oriflame vysoce kvalitních kosmetických výrobků a současně potkávat nové lidi a poznávat nové přátele. Můžete získat příležitosti účastnit se mezinárodních cest, exkluzivních slavností a užívat si ocenění a odměn za své výsledky a úspěchy. Nic není nemožné.

Oriflame školení a akce vám také dávají možnost osobnostního i profesního rozvoje. Neustále se budete vzdělávat v nových trendech v kosmetice a kráse, bez jakéhokoli finančního rizika.

Jako nováčkovi vám budu pomáhat a předávat Vám všechny potřebné informace, které budete zpočátku potřebovat.

Kdo by se měl stát kosmetickým poradcem Oriflame?
Každý!
Ať už chcete ušetřit na vlastních či rodinných nákupech kosmetických výrobků, přivydělat si nebo si vybudovat kariéru a vlastní podnikání, měli byste se připojit k Oriflame. Vy si určujete, jak daleko s Oriflame chcete zajít – a Oriflame vás budeme na každém kroku této cesty podporovat. Zajímá vás, jak se stát členem Oriflame?

Stačí si ještě předčíst Základní informace k registraci do Oriflame a pak už jen kliknout – Chci vstoupit do Oriflame.