Zuzana Sovišová
602 532 144
zuzana.sovis@gmail.com

Blog

29
Led

Chcete zhubnout? Tak zhubněte!

Tak tyto vnitřní otázky – rozkazy znám. Taky jsem si je dávala a dávala… a pořád nic. Protože jsem nevěděla jak na to.

obrázek-koktejlu-300x280

 

Ale přibližně před třemi lety jsem poprvé uslyšela o bílkovinové dietě, kterou propaguje doktor Rýce. Příjemné na tom bylo, že k této dietě doporučoval koktejly firmy Oriflame. A protože jsem začala vidět i výsledky této diety – děvčata po celé republice opravdu hubla, tak jsem si pro své zákaznice – členky Oriflame, pozvala největší propagátorku této diety z firmy Oriflame na přednášku do Uherského Hradiště. Vyslechly jsme si, jak tělo s přibývajícím věkem spomaluje metabolismus, jak současná zelenina nemá tolik vitamínů jako dříve, jak jsou důležité pro naše tělo bílkoviny, tuky, vitamíny i cukry, co je to ketóza a spoustu zajímavých, ale pro laika přijatelných informací o našem těle. Byly to pro mě nové informace, jelikož jsem se o toto téma nikdy nezajímala. Vždy jsem si myslela, že nikdy nemůžu rozumět svému tělu, že je to moc složité. Dnes vím, že složité to sice je, ale pro mé porozumění se to dá říci i srozumitelně, jednoduše a stačí znát opravdu jen základ.

A proč doporučuji zrovna bílkovinovou dietu?

Máte často hlad? Nemáte chuť do života a shodit pár gramů na své váze se Vám nedaří? Možná Vám chybí bílkoviny. Jsou totiž nepostradatelným pomocníkem při hubnutí. A protože mám bílkovinové koktejly jako členka Oriflame levnější, rozhodla jsem se, že chci zhubnout 10kg. Dostala jsem k tomu přesný seznam povolených potravin, jednoduchý návod jak odhadnu váhu masa v jednotlivých porcích / to bylo pro mě super usnadnění, vážit porce by mě fakt nebavilo / a už bylo jen na mě, kdy začnu. Firma Oriflame má jedinečný nástroj Program 3+1 ke snížení cen u některých wellness doplňků. Cenu u koktejlů jsem díky tomuto programu snížila na polovinu, objednala a už mi stačilo jen sestavit si jídelníček na týden dopředu. To kvůli nakupování. Zpočátku jsem na vaření svých jídel byla doma sama. Po pár týdnech a viditelných výsledcích se přidal i manžel a naposled to nevydržel i dospělý syn, který zjistil, že to “moje jídlo” se dá i jíst… no jo, chlapi.

Dietu jsem držela tři měsíce a k mému úžasu šla kila dolů docela snadno. První dva týdny jsem sice dělala chyby, ale pokud jsem se naučila držet se podaných informací, šla kila dolů stále. A jak s oblibou říkám „neudělala jsem ani o pohyb navíc“. Jen jsem si prostě začala vařit sama a jídlo si chystala do krabiček. Velmi skvělým pomocníkem mi po celou dobu byla váha Tanita. Změří kolik máte v těle vody, kolik Vám váží kosti, jaký máte viscerální tuk a co je zajímavé, vypočítá Vám také metabolický věk a ukáže procento svalů. Pokud u bílkovinové diety ztrácíte svaly, degradujete ji na dietu redukční. A to je opravdu trošku jiná kapitola. Po třech měsících jsem dostala co jsem chtěla – konečně mám pas, z velikosti 42 mám velikost 38 a i když již uplynuly více jak dva roky, váhu mám pouze o dvě kila navíc. Naučila jsem se vařit zdravěji – tak jak v našem videu – viz níže , jím 5x denně a svůj příběh dnes ukazuji a doporučuji dalším mým zákaznicím. Váhu používá s oblibou celá moje rodina. A já jsem ve svých 52 letech na svůj příběh patřičně hrdá. Moc bych Vám přála zažít takový pocit.

Ale pozor, koktejly od Oriflame jsou původně vyvinuté lékaři ze švédské Igelosy pro udržení a pročištění svých pacientů čekající na transplantace srdce a plic. 8 let trval vývoj, než se dostal tento výrobek k zákazníkovi Oriflame. Jedna dávka obsahuje vysoký obsah proteinů, je zdrojem vlákniny, obsahuje Omegu 3. Zmírňuje hlad a chuť na sladké, zvyšuje hladinu energie a schopnost soustředit se. Má nízký glykemický index /GI 28/ , prokazatelně upravuje hladinu cholesterolu.

Jsem nesmírně spokojená, že jsem členkou Oriflame. A členky mé línie a zákaznice, které zhubly s pomocí těchto koktejlů a s mým vedením, se cítí zdravěji. A to je pro mě ta největší odměna.

Přidejte se do naší línie, uvidíte, že pokud to s tím hubnutím opravdu myslíte vážně, nebudete na to sami.

 

Registrace Oriflame ZDARMA

 

Členstvím v Oriflame po registraci získáte:

  • Cenově dostupnou – kvalitní kosmetiku pro celou rodinu
  • Pravidelné zasílání katalogů a nabídek Oriflame, doručení zboží do tří dnů od objednání
  • Zkoušení výrobků pomocí testerů, poradenství péči o pleť, poradenství vizážistky ZDARMA
  • Možnost zisku z prodeje výrobků Oriflame
  • Možnost výdělku a samostatného podnikání, pomocí jedinečného systému, kterým se Oriflame nabízí.